Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики співпрацює з ліцеєм «Перспектива»

Факультет журналістики співпрацює з ліцеєм «Перспектива»

Факультет журналістики співпрацює з ліцеєм «Перспектива»
05.02.2018 09:53 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики профорієнтаційна діяльність зустріч зі школярами

Викладачі факультету журналістики Запорізького національного університету тісно співпрацюють із школярами м. Запоріжжя й області та регулярно проводять різні зустрічі зі старшокласниками. Так, 31 січня у рамках проведення профорієнтаційної роботи доцент кафедри журналістики Алла Тернова та студентка 4 курсу факультету Таїсія Зозуль відвідали Запорізький багатопрофільний ліцей «Перспектива».

Сьогодні у цьому освітньому закладі навчається понад 490 вихованців і більше 70 – це учні одинадцятих класів, які мають визначитися з вибором майбутньої фаху та вишу для його здобуття. Предметом розмови для цьогорічних абітурієнтів став «Вступ-2018», зокрема зміни щодо творчого конкурсу для майбутніх журналістів ЗНУ та проведення пробних ЗНО з різних дисциплін в університеті.

Доцент Алла Тернова розповіла про необхідність електронної реєстрації на сайті ЗНУ, яка стартує 1 лютого, а також акцентувала увагу на датах й часі проведення цьогорічного творчого конкурсу. Також вона наголосила і на тому, що факультет журналістики визнаний найкращим в Україні (за кваліфікаційним рівнем «бакалавр»).

Студентка Таїсія Зозуль поділилася власним досвідом навчання на спеціальності «Журналістика», проінформувала присутніх про виробничі майданчики для набуття фахових умінь, а також про переваги і перспективи здобуття освіти саме в ЗНУ.

Школярів цікавили питання щодо переліку сертифікатів ЗНО, необхідних для вступу на факультет, можливостей працевлаштування в майбутньому й власне кількості бюджетних місць.

 

Факультет журналістики

 

 

Схожі новини