Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики проводить профорієнтаційні зустрічі зі старшокласниками

Факультет журналістики проводить профорієнтаційні зустрічі зі старшокласниками

Факультет журналістики проводить профорієнтаційні зустрічі зі старшокласниками
05.02.2018 13:05 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики профорієнтаційна робота співпраця зі школами

Першого лютого у рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри журналістики факультету журналістики ЗНУ Алла Тернова та студентка 4 курсу факультету Таїсія Зозуль відвідали Розумівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Сьогодні у цьому освітньому закладі навчається близько 200 дітей, серед випускників є охочі вступати до Запорізького національного університету на різні факультети. То ж доцент кафедри Алла Тернова розповіла майбутнім студентам про факультети й спеціальності в університеті, про можливість безкоштовних тренінгів із різних дисциплін, про початок електронної реєстрації на сайті університету та змін цьогорічної вступної кампанії, зокрема на факультет журналістики нашого вишу. Адже у 2018 році на 1 курс бакалаврату на спеціальність 061 Журналістика за освітніми програмами «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю» та «Видавнича справа та редагування» необхідно складати творчий залік.

Вона наголосила на тому, що успішне його складання не враховується при підрахунку конкурсного балу вступника, – він є перепусткою до конкурсного відбору. Реєстрація на творчий залік розпочалася 19 січня і триватиме до 19 липня, він проводитиметься у різні визначені дні, а 11 березня о 14.00 – старшокласники можуть першими випробувати свої сили.

Студентка Таїсія Зозуль поділилася власним досвідом навчання на спеціальності «Журналістика», поінформувала присутніх про діючі навчальні медіа-майданчики для набуття фахових умінь, насичене студентське життя, а також про переваги і перспективи здобуття освіти саме в ЗНУ.

Директор школи Тетяна Вікторівна Москаленко повідомила, що для участі в пробних ЗНУ в нашому університеті керівництво школи планує привезти вихованців шкільним автобусом. Натомість класний керівник Світлана Петрівна Назаренко наголосила, що вона також здобувала вищу освіту у ЗНУ, і що це дуже добра традиція почути про університет від власне студентів.

Школярів цікавили також питання пріоритетності навчального закладу та вибору спеціальності, забезпечення місцями у гуртожитку, кількості бюджетних місць, а також – перелік пільгових категорій для вступу до Запорізького національного університету.

 

Факультет журналістики

 

 

 

 

Схожі новини