Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека ЗНУ презентувала АРТ-зону

Наукова бібліотека ЗНУ презентувала АРТ-зону

09.02.2018 09:10 Все Головні новини Наукова бібліотека АРТ-зона

Наукова бібліотека продовжує реалізувати грантовий проект «Відкритий простір бібліотеки. Open space library» від Британської Ради в Україні за міжнародною програмою «Активні громадяни в усьому світі». Відкритий простір – це вільна зона для креативних занять, повсякденного спілкування та культурного розвитку студентської та шкільної молоді.

У січні в приміщенні холу бібліотеки з’явилась АРТ-зона. Сьогодні вона віддана персональній виставці картин юної художниці Валерії Федорченко, учениці 10-го класу Запорізькій загальноосвітній школі № 101. Валерія з п’яти років займається живописом, неодноразово брала участь у міських, всеукраїнських та міжнародних виставках.

Не дивлячись на те, що тематика робіт юної художниці різна, їх об’єднує один творчий почерк. У своїх роботах Валерія віддає перевагу зображенню жінок та скла. У матеріалах не має фаворитів, на відміну від стилів. Віддає перевагу реалізму, сюрреалізму та стилю манга, але продовжує пошуки себе і в інших напрямках.

У майбутньому Валерія хоче залишити малювання саме творчістю та мистецтвом, а не робити зі свого таланту ремесло. Юна художниця для майбутнього обрала професію психолога, яку планує отримати в нашому виші.

Запрошуємо всіх охочих у відкриту бібліотеку – на виставку картин.

Наукова бібліотека