Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК триває практика для майбутніх фахівців туристичної галузі

В ЕПК триває практика для майбутніх фахівців туристичної галузі

В ЕПК триває практика для майбутніх фахівців туристичної галузі
13.02.2018 10:47 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес практика

Наприкінці січня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ в рамках освітньої програми розпочалася виробнича практика у студентів 2 курсу спеціальності «Туризм».

Базами практики для студентів стали готельний комплекс «Reikarz», туристичні компанії: «Веста Тревел», «Джерело», «Інтурист» та ведучий оператор України «Anex Tour». Практика проходить під керівництвом досвідчених викладачів-практиків із напрямку туризм Лариса Ніколаєва й Наталя Величко.

30 січня у рамках виробничої практики від компанії «Anex Tour» студенти брали участь у «ROAD show» – відкритті літнього сезону «Turkey-2018», яке відбувалось в готельному комплексі «Хортиця Палац» м. Запоріжжя. Студенти готувались до зустрічі гостей заходу, допомагали представникам готелів Туреччини роздавати турагентам, які були запрошені на захід, рекламний матеріал та подарунки.

Під час презентації готелів студенти дізнались про нові пропозиції відпочинку у Туреччині від працівників готелів  та комплексів Туреччини. Більшість туристичних агентів м. Запоріжжя та Дніпра відвідали рекламний захід, аби більше дізнатися про можливості надавати якісні пропозиції для задоволення потреб клієнтів щодо відпочинку влітку. Студенти отримали важливий досвід роботи як туроператори «Anex Tour», який знадобиться їм для подальшого проходження виробничої практики.

Але студенти не тільки відвідують бази практики, вони беруть участь у різних заходах туристичного спрямування. Так, 02.02.2018  в рамках виробничої та навчальної практики студенти спеціальності «Туризм» 1-3 курсів взяли участь у туристичному форумі«Презентація туристичного потенціалу Запорізького краю в зимовий період», який відбувся в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї: Захід організували представники департаменту культури, туризму національностей та  релігій облдержадміністрації. Метою організаторів форму було спростувати твердження, що Запорізька область придатна для туризму лише в теплі пори року.

На зимові свята установи культури обласного центру відвідали тисячі гостей. Учасники форуму з м. Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, а також Бердянського, Василівського, Чернігівського районів, представники Національного заповідника «Хортиця» і садиби «Попова» презентували кращі  місця для туризму і відпочинку Запорізького регіону.

 Представники музеїв, санаторіїв, фермерських господарств, зоопарків та «зелених садиб» представляли свої заклади і наполягали на тому, що відпочивати Запорізькій області можна в будь-який час року.

Наприклад, санаторії й заклади оздоровлення Азовського узбережжя працюють увесь рік. Сюди приїжджають дорослі і діти з усіх куточків України, а також – із ближнього зарубіжжя. При цьому діти можуть проходити курс лікування, не відриваючись від навчання, оскільки в санаторіях працюють педагоги, які проводять уроки з основних шкільних предметів.

Побачити  українські традиції, та відпочити на природі взимку пропонують  господарі «зелених садиб» Бердянського та Мелітопольського районів. Гості зможуть покататися на лижах, відвідати сауну або лазню і навіть спробувати подоїти корів. Справжня українська кухня, відроджені традиції і трудотерапія – ось основні складові зеленого туризму Запоріжжя.

Окрім цього, в рамках форуму було представлене військово-патріотичне співтовариство «Великий Став»  біля села Салтичія в Чернігівському районі Запорізької області. Це – єдиний парк мегалітів в Україні. Тут відтворена скіфська стоянка, стародавні кургани і святилища. Дольмени, менгіри, кромлехи, піраміди і навіть лабіринт розміщений на 70 гектарах цілинного степу. Саме тут можна побачити реконструйовані культові споруди древніх людей, предмети побуту та етнічний одяг. Крім того, тричі на рік ентузіасти організовують для гостей цікаві програми.

Катерина Сапоненко, студентка 2 курсу спеціальності «Туризм», у своєму звіті про туристичний форум підкреслила, що Запорізький край радо запрошує туристів із далеких країв, гостей з усієї України. Студентка висловила сподівання, що, відвідуючи нашу область, гості надовго зберігатимуть яскраві враження й теплі почуття, привозитимуть додому гарній настрій, відновлені сили і здоров’я.

 

Економіко-правничий коледж

 

Схожі новини