Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Філологічний факультет ЗНУ підготував більш ніж 50 магістрів

Філологічний факультет ЗНУ підготував більш ніж 50 магістрів

Філологічний факультет ЗНУ підготував більш ніж 50 магістрів
13.02.2018 14:18 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет випускний магістри

Учора відбулося випускне свято на філологічному факультеті Запорізького національного університету. В урочистій обстановці 51 диплом вручили магістрам спеціальностей «Українська мова та література» і «Слов’янські мови і літератури», із яких 16 – із відзнакою. Серед численних гостей філологічного факультету, які завітали на урочистості з нагоди вручення дипломів, були представники ректорату, колеги з інших факультетів, батьки та друзі випускників. До речі, у числі інших, диплом магістра-філолога отримав доцент кафедри соціології Ігор Кудінов.

Перед тим, як вручити дипломи з відзнакою тим, хто під час студентських років продемонстрував здатність наполегливо вчитися, досягати поставленої мети і вдало вирішувати фахові завдання, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура звертаючись до вже дипломованих магістрів, зауважив: «Ті універсальні знання, які ви отримали на факультеті, створюють надійне підґрунтя для становлення вас як професіоналів, здатних вирішувати поставлені перед вами завдання. Нехай вам щастить у професії, яку ви обрали, у кар’єрі та в особистому житті!».

Декан факультету Тамара Хом’як, своєю чергою, відзначила, що кожен випуск – унікальний. Цей викладачам факультету й усього колективу ЗНУ запам’ятається своєю активністю, яку вони проявили в науковому, навчальному та громадському житті вишу.

Варто також згадати, що дехто з випускників-магістрів 2018 року навчався на філологічному факультеті 5,5 років поспіль, а дехто – лише 1,5. Є й такі, що прийшли з інших факультетів та спеціальностей, бажаючи отримати ще одну актуальну на сьогодні спеціальність, – й успішно впоралися із поставленим завданням. Протягом навчання було багато приємного в житті студентів, а були й проблеми та прикрощі, які намагалися вирішувати усім численним факультетським колективом. Багатьох із вихованців Тамара Володимирівна згадала поіменно, адже пам’ятає, хто з якої гімназії чи школи прийшов – поодинці або ж колективом. Вона раділа їхнім успіхам у навчанні та культурному житті університету. Згадала декан і тих студентів, які пішли захищати рідну землю, – учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції на сході Україні.

Вона також побажала молоді: «Хай здійсняться усі ваші мрії і пам’ятайте, що саме ви – ковалі вашої долі, будьте наполегливими в усьому. Сподіваємося, що більшість із вас піде працювати у школи, виховувати молоде покоління і майбутніх наших студентів!».

Випускників привітали із визначною для них подією куратори груп та інші викладачі факультету – професори кафедри української літератури Валентина Кравченко та Віталій Шевченко, доцент цієї кафедри Олеся Слижук, в.о. завідувача кафедри української мови, професор Раїса Христіанінова, завідувач кафедри слов’янської філології, професор Ірина Павленко.

Вони щирими сердечними словами згадали про роки навчання колишніх уже студентів. У якості настанови цитували слова українських класиків та педагогів, зокрема Павла Білецького-Носенка, який писав: «Думай добрероби добре – і буде добро!». А також висловили сподівання, що випускники не забуватимуть рідний виш і факультет, знов і знов повертатимуться сюди – вже в якості молодих науковців і викладачів, під час семінарів для вчителів шкіл, або як батьки майбутніх студентів. Адже філологія – це навіть не робота, це – життя в усьому його розмаїтті, яке можна виразити через слово, це – людинознавство.

Натомість молоді фахівці висловили слова вдячності на адресу рідного факультету і пообіцяли пам’ятати й втілювати у життя настанови своїх шановних викладачів.

Усі разом присутні у залі згадали роки студентського життя, відображені у фоторепортажі. Завершувальним акцентом свята став виступ-привітання від гітариста Артура Конкіна, який виконав пісню Скрябіна «Старі фотографії». При цьому випускники подарували квіти улюбленим наставникам.

Представники університету також нагадали учасникам свята, що саме зараз відкрито вступ до аспірантури. А також, вручаючи дипломи випускникам, наголосили на тому, що, аби документи про вищу освіту залишалися дійсними і їх можна було подавати до різних інстанцій, відповідно до нових вимог, дипломи та додатки не можна ламінувати.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1919364771426240

 

Олена Хлистун

 

 

 

Схожі новини