Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК до Дня всіх закоханих провели танцювальний батл

Студенти ЕПК до Дня всіх закоханих провели танцювальний батл

Студенти ЕПК до Дня всіх закоханих провели танцювальний батл
15.02.2018 09:52 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж факультет журналістики свято дозвілля

Чотирнадцятого лютого у навчальному корпусі №2 Запорізького національного університету провели святкову музичну перерву до Дня закоханих для студентів Економіко-правничого коледжу. Її організаторами були представники студентської ради коледжу. За їхньої ініціативи для глядачів підготували запальні й романтичні хореографічні та вокальні номери.

Ведучий заходу – студент ЕПК Ілля Іщенко – закликав пристуніх стати учасниками конкурсу, адже на найактивніших чекала нагорода. За умовами конкурсу, чотири дівчини мали розділитися на дві команди й влаштувати танцювальний батл. Переможців визначали глядачі, адже кращих конкурсантів обирали за гучними оплесками присутніх. Їх винагородили квитками до кінотеатру ім. О. Довженка на фільм «Той, що біжить лабіринтом».

Варто відзначити, що студенти факультету журналістики, які навчаються на тому ж поверсі, що й студенти ЕПК, також охоче приєдналися до заходу. Вони не лише активно підтримували учасників змагання, але й взяли у ньому участь. Також студенти-активісти створили святкову пошту для закоханих. Усі охочі мали змогу зранку підписати валентинку та кинути в скриньку.

А о 13:00 студенти зібралися в актовій залі для перегляду фільму, який попередньо обрали шляхом голосування у соціальній мережі Telegram. І саме там усі підписані листівки знайшли своїх адресатів, забезпечивши святковий настрій усім присутнім.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1920646537964730

 

Олена Питель,

студентка факультету журналістики

 


Схожі новини