Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дипломи магістрів вручили 70 випускникам біологічного факультету

Дипломи магістрів вручили 70 випускникам біологічного факультету

Дипломи магістрів вручили 70 випускникам біологічного факультету
19.02.2018 10:01 Все Головні новини Факультети Біологічний біологічний факультет випускний вручення дипломів магістрам

Шістнадцятого лютого на біологічному факультеті ЗНУ відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів студентам, які завершили навчання в магістратурі. Цього року дипломи магістрів отримали 29 студентів заочної форми навчання і 41 випускник денної форми. Із них десять отримали дипломи з відзнакою за академічні успіхи у навчанні.

Після виконання Гімну України, що пролунав на початку заходу, із привітанням та напутніми словами, зверненими до випускників-відмінників, перед присутніми виступив перший проректор, професор Олександр Бондар. Він не лише поздоровив студентів із успішним завершенням навчання у виші та побажав їм щастя, здоров’я, наснаги, невичерпного оптимізму й успіхів, але й подякував колегам-викладачам. За його словами, свято вручення дипломів – особливий день у житті викладачів, які можуть заслужено пишатися тим, що підготували черговий випуск висококваліфікованих фахівців.

Випускників денної форми навчання освітнього напряму підготовки «Біологія» привітала декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик. Вона вручила випускникам дипломи й подякувала за активну життєву позицію під час навчання. Зокрема, за захист честі факультету на багатьох конференціях й олімпіадах, за те, що хні успіхи під час стажування відзначали куратори практик. Вона наголосила, що випускники магістратури під час здобуття вищої освіти були гідними представниками Запорізького національного університету.

Дипломи випускникам спеціальності «Генетика» вручив завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин, професор Віктор Лях. Він побажав гарного майбутнього, якого можна досягти, якщо будувати своє життя так, як хочеться і мріється.

Випускників спеціальності «Екологія» привітав завідувач кафедри загальної та прикладної екології та зоології, професор Олександр Рильський. Він побажав магістрам щасливої дороги в дорослому житті й висловив сподівання, що освіта, здобута в ЗНУ, не раз допоможе їм у самостійному житті, під час побудови кар’єри.

Завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, професор Валерій Домніч у своєму зверненні до випускників спеціальності «Лісове господарство» запропонував їм кілька робочих місць. Крім того, він побажав усім магістрам досягти тої мети, яку вони поставили перед собою. Окрему подяку він висловив батькам випускників за всебічну підтримку студентів під час навчання у виші.

Здоров’я, натхнення і всього найкращого побажав випускникам спеціальності «Хімія» завідувач кафедри хімії Олександр Бражко під час вручення дипломів.

Випускникам заочної форми навчання спеціальності «Біологія» дипломи урочисто вручила завідувач кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини, професор Валентина Бовт. Також щиро привітавши всіх цьогорічних випускників і побажавши їм усього найкращого, вона звернулася до магістрів із засторогою. Валентина Дем’янівна нагадала, що дипломи та додатки до них ламінувати не можна, інакше вони будуть вважатися недійсними.

Крім того, для винуватців свята, викладачів факультету та почесних гостей заходу його організатори підготували святкову концертну програму.

 Проникливі вокальні виступи, ліричні пісенно-танцювальні номери, запальні хореографічні композиції і гарний настрій усім присутнім дарували студенти біологічного факультету Тетяна Михайльська, Ліза Верба, Аліса Лагрон, Марія Шевченко й Анастасія Ашифіна.

 

 

Оксана Шмалько,

студентка факультету журналістики

 

Схожі новини