Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Двадцятого лютого у виші завершується прийом документів до аспірантури

Двадцятого лютого у виші завершується прийом документів до аспірантури

Двадцятого лютого у виші завершується прийом документів до аспірантури
19.02.2018 14:00 Все Головні новини прийом документів до аспірантури відділ аспірантури і докторантури доктор філософії

У Запорізькому національному університеті до двадцятого лютого включно триває прийом документів до аспірантури. Таким чином, випускники-магістри мають нагоду продовжити навчання за наступним освітньо-науковим рівнем.

Відповідно до Правил прийому до аспірантури університету набір здійснюється у дві хвилі. Окрім традиційного зарахування восени 2018 року, вступна кампанія проходить у лютому-березні 2018 року. За словами ректора ЗНУ Миколи Фролова, вартість навчання в аспірантурі за кошти фізичних та юридичних осіб є чи найдоступнішою в нашій державі, а якість знань та вмінь, які опановують молоді вчені, забезпечують науково-педагогічні працівники, відомі своїми здобутками як в Україні, так і за її межами. Як розповів проректор університету Юрій Каганов, цією можливістю можуть скористатися випускники півторарічних магістратур, а також всі бажаючі, що здобули ступінь магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста. Підготовка здійснюється за кошти фізичних і юридичних осіб на очній (денній і вечірній) і заочній формі в межах ліцензованого обсягу.

Аспірантура відтепер є третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти і передбачає підготовку докторів філософії, що триватиме 4 роки. Окрім наукової складової аспіранти опановуватимуть освітню програму. Ліцензовані Запорізьким національним університетом 23 спеціальності, потужний кадровий потенціал наукових керівників дають змогу вступникам через систему аспірантури реалізувати свої наукові прагнення і досягти професійного вдосконалення.

За довідками можна звертатися до відділу аспірантури і докторантури за тел. 228-76-30, e-mail: phd.znu@gmail.com, веб-сайт: www.phd.znu.edu.ua

 

Схожі новини