Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК вручили дипломи молодшим спеціалістам із туристичного обслуговування й організації виробництва

В ЕПК вручили дипломи молодшим спеціалістам із туристичного обслуговування й організації виробництва

В ЕПК вручили дипломи молодшим спеціалістам із туристичного обслуговування й організації виробництва
19.02.2018 16:03 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж випускний вручення дипломів молодшим спеціалістам

Шістнадцятого лютого у ЗНУ відбулися чергові урочистості з нагоди вручення дипломів його випускникам. Цього разу винуватцями свята стали наймолодші студенти вишу: в Економіко-правовому коледжі вже всьоме відбувся випуск молодших спеціалістів, котрі здобували вищу освіту за спеціальностями «Туристичне обслуговування» (29 осіб) й «Організація виробництва» (17 осіб). Аби привітати випускників, разом зібралися представники адміністрації вишу, викладачі коледжу, представники факультетів університету, а також рідні й друзі вчорашніх студентів.

Захід розпочався урочистим виконанням Гімну України. Особливий святковий настрій у всіх присутніх створив перегляд відеоролика, присвяченого десятирічній історії успіху Економіко-правничого коледжу. Крім того, на початку заходу його учасникам нагадали, що вперше «зимовий випуск» за цими двома спеціальностями здійснили в ЕПК у 2012 році. За цей час дипломи молодших спеціалістів зі спеціальностей «Туристичне обслуговування» й «Організація виробництва» отримали понад 300 осіб, із них 26 – дипломи з відзнаками.

Директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова у своєму привітанні зазначила, що 2018 рік – особливий, адже він став десятим, ювілейним, зі дня заснування ЕПК. Олена Євгенівна згадала основні досягнення коледжу з підготовки висококваліфікованих фахівців, розвитку матеріально-технічної бази, посилення кадрового потенціалу його викладачів тощо. «Нам важливо переймати й розвивати традиції ЗНУ в науково-освітянській галузі та водночас створювати свої власні – саме в цьому запорука нашого щасливого майбутнього», – наголосила директор у своєму виступі.

У своєму привітальному слові проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук зазначив, що завжди з великою симпатією ставився до представників Економіко-правничого коледжу й із радістю слідкує за успіхами його викладачів і студентів. Геннадій Миколайович наголосив, що переконаний у тому, що всі випускники побудують успішну кар’єру чи продовжать навчання на старших курсах ЗНУ і стануть його кращими студентами.

Він вручив дипломи з відзнаками за визначні академічні успіхи в навчанні. Цього року такі дипломи отримали дві представниці спеціальності «Туристичне обслуговування» – Анна Конотоп і Дар’я Копійкіна та Дарина Вантезін із «Організації виробництва». Також кращі випускниці отримали пам’ятні медалі та Почесні грамоти ректора ЗНУ Миколи Фролова.

Директор туристичної компанії «Anex Тур», голова екзаменаційної комісії Наталія Величко привітала молодих фахівців і побажала їм успішної побудови кар’єри. Вона відзначила, що на неї велике враження справили глибокі знання студентів, продемонстровані під час державного іспиту. Наталія Величко вручила дипломи випускникам спеціальності «Туристичне обслуговування».

Випускники спеціальності «Організація виробництва» отримали свої дипломи з рук завідувача кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, доцента Даміра Бікулова. Дамір Тагірович висловив сподівання побачити їх серед студентів старших курсів ЗНУ й побажав учорашнім студентам досягти успіхів у всіх починаннях.

Директор ЕПК Олена Грибанова від усього серця подякувала батькам, які свого часу довірили коледжу найцінніше – своїх дітей, і підтримували студентів упродовж навчання. Вона вручила подяку за надання баз для походження студентами практик Дмитру Нечепуренку й Наталії Величко. Також подяки отримали деякі батьки випускників за гідне виховання дітей.

Випускниці Анна Конотоп і Карина Жадьонова від імені своїх однокурсників подякували адміністрації ЗНУ й коледжу, викладачам і батькам. Вони запевнили, що роки навчання в коледжі стали для всіх них незабутніми. Усім присутнім на заході викладачам вручили на знак вдячності букети. Окремо подякували кураторам груп випускників Вікторії Буличовій та Олені Прилипко.

Завершився випускний вечір виконанням гімну Економіко-практичного коледжу ЗНУ, слова якого написала на честь десятиріччя коледжу завідувач економічного відділення Лілія Козак. Його виконала першокурсниця спеціальності «Журналістика» Яна Базай, а всі присутні зустріли її виступ гучними оплесками.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1927072627322121

 

Таміла Тарасенко,

Оксана Шмалько,

Олена Питель

 

Схожі новини