Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускників Січового колегіуму ознайомили з особливостями вступу до ЗНУ

Випускників Січового колегіуму ознайомили з особливостями вступу до ЗНУ

Випускників Січового колегіуму ознайомили з особливостями вступу до ЗНУ
22.02.2018 09:37 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики ЕПК профорієнтаційна робота

Наприкінці минулого тижня представники Запорізького національного університету – старший викладач кафедри видавничої справи та редагування факультету журналістики Галина Микитів, магістрант факультету журналістики спеціальності «Медіакомунікації» Лаліта Габєлая та голова профорієнтаційного сектору студради Економіко-правничого коледжу ЗНУ Наталія Панасюра – зустрілися з випускниками 9-х та 11-х класів Запорізької спеціалізованої школи-інтернат «Січовий колегіум».

Галина Володимирівна розповіла школярам про переваги здобуття вищої освіти саме в ЗНУ, зокрема можливості, які відкриваються перед студентами і випускниками одного з провідних вищих навчальних закладів Півдня України. Особливу увагу майбутніх абітурієнтів вона закцентувала на академічній мобільності студентів університету, їхній науковій та грантово-проектній діяльності, перспективах працевлаштування. Галина Микитів також зазначила, що в університеті значна увага приділена вивченню іноземних мов, зокрема повідомила, що в ЗНУ успішно реалізується Концепція вивчення іноземних мов, ініційована і підтримана ректором університету Миколою Фроловим.

Учням випускних класів Січового колегіуму Галина Микитів розповіла про освітні програми, за якими можна здобути вищу освіту на факультеті журналістики, наголосила на значній кількості практик, під час яких студенти оволодівають практичними навичками і навіть знаходять своє перше робоче місце, на широких можливостях у працевлаштуванні випускників журфаку. Особливу увагу викладач зосередила на творчому заліку – вступному випробуванні, яке потрібно пройти абітурієнтам, котрі планують вступати на факультет журналістики. Також вона запросила випускників Колегіуму вступати на нову спеціальність, яку проліцензували на факультеті, – «Інформаційна справа».

Лаліта Габєлая порадила майбутнім студентам прислухатися до себе при виборі факультету та спеціальності. Також вона розповіла про особливості навчання на факультеті журналістики, можливості роботи із сучасним комп’ютерним софтом та активну соціальну й наукову діяльність студентів факультету. Магістрант запросила випускників Колегіуму вступати на факультет журналістики, який входить у п’ятірку найкращих вишів України, у яких здобувають освіту майбутні журналісти.

Випускникам Січового колегіуму Галина Микитів також презентувала профорієнтаційний випуск Обласної академічної газети «Запорізький національний», у якому опублікована найважливіша інформація для майбутніх абітурієнтів. Вона запросила всіх охочих взяти участь у безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО з усіх предметів, які наш університет проводить уже кілька років поспіль, даючи можливість абітурієнтам спробувати свої сили та потренуватися перед основною сесією зовнішнього незалежного оцінювання. Повідомила вона й про нові спеціальності, за якими вперше буде здійснено набір у 2018 році, зокрема про «Бібліотечну та архівну справу» «Дошкільну освіту», «Педагогічну освіту» та інші. Не обминула увагою і можливість здобути вищу освіту на бюджетній формі навчання за спеціальністю «Середня освіта».

Голова профорієнтаційного сектору студради Економіко-правничого коледжу ЗНУ Наталія Панасюра розповіла учням 9-х класів про спеціальності, за якими можна здобути освіту в коледжі, наголосила на можливості розвиватися у професії, набувати практичних навичок із перших років навчання та проходити практику за кордоном. Наталія також запросила випускників 9-х класів на підготовчі курси та день відкритих дверей.

Під час зустрічі випускникам 9-х та 11-х класів роздали рекламно-інформаційні флаєри і буклети факультетів журналістики, філологічного, соціальної педагогіки та психології, презентаційні матеріали університету та коледжу.

Також представники університету розмістили інформаційні матеріали на дошці оголошень, де майбутні абітурієнти зможуть дізнатись необхідну інформацію щодо вступу до Запорізького національного університету.

Наприкінці зустрічі Галина Микитів подякувала класному керівнику 11-А класу, вчителю української мови та літератури Ользі Власовій за організацію зустрічі представників ЗНУ та ЕПК із учнями випускних класів Січового колегіуму та адміністрації Колегіуму – директору Валентині Єршовій та заступнику директора з навчальної роботи Валентині Сопіній за сприяння у проведенні зустрічі з випускниками закладу.

Фотогелерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1930452693650781

 

Лаліта Габєлая

магістрант факультету журналістики

 

 

 

Схожі новини