Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті розпочалася благодійна акція «Подаруй дитині книгу»

На філологічному факультеті розпочалася благодійна акція «Подаруй дитині книгу»

На філологічному факультеті розпочалася благодійна акція «Подаруй дитині книгу»
22.02.2018 14:39 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет благодійна акція волонтерство

Починаючи з 2000 року, у весь світ святкує 21 лютого Міжнародний день рідної мови. Викладачі та студенти філологічного факультету ЗНУ і цьогоріч до свята вирішили влаштувати благодійну акцію «Подаруй дитині книгу», поєднавши свою любов до рідного слова та прагнення творити добро.

Усі охочі можуть приєднатися до акції «Подаруй дитині книгу!», яка триватиме у стінах нашого університету з 21 лютого по 2 квітня. Символічно, що завершиться акція саме 2 квітня – у Міжнародний день дитячої книги. Згадайте Ваші улюблені дитячі книжки, ту радість, яку Ви отримували в дитинстві та юнацтві, читаючи чарівні казки та цікаві книги про захопливі пригоди, сміливих благородних героїв, які обов’язково перемагають підступних ворогів. Допоможіть відчути цю ж радість дітям, до яких життя поставилося суворо! Усі зібрані упродовж акції дитячі книги будуть передані до Будинку дитини «Сонечко» (Запоріжжя) та інших спеціалізованих дитячих закладів.

З усіма питаннями, пов’язаними з проведенням цієї акції, звертайтеся до голови волонтерського сектору студентської ради філологічного факультету Катерини Дерій (тел.: 097-872-65-36). Представники філологічного факультету будуть дуже вдячні всім небайдужим, які приєднаються до благодійної акції. Адже разом ми зможемо зробити більше!

 

Філологічний факультет

 

Схожі новини