Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

ВІТАЄМО!

22.04.2008 09:01

Викладачі, студенти та співробітники вітають ректора Запорізького національного університету, професора
Сергія Михайловича Тимченка
з Днем народження!

Вельмишановний Сергію Михайловичу!

За роки роботи на посаді ректора Запорізького національного університету Ви здобули репутацію досвідченого та компетентного фахівця, а цілеспрямованість, активність, управлінські та організаторські здібності, виявлені Вами на цій посаді, сприяли досягненню нашої загальної мети – розвитку університету на сучасному рівні та створенню його позитивного іміджу.

Наш університет вступив у третє тисячоліття як вищий навчальний заклад європейського рівня з вагомим інтелектуальним потенціалом, що є запорукою отримання високоякісних знань у його стінах та подальшого професійного росту його випускників. Це є свідченням Вашої повсякденної, наполегливої роботи та вмінню згуртувати навколо себе колектив однодумців. Глибоке знання справи, організаторський талант, старанність і працездатність, багатий досвід, широкий кругозір та властиве Вам прагнення реалізувати принципи добра викликають повагу Ваших колег та студентів.

У цей знаменний день ми щиро бажаємо, щоб жага творити добро, справедливість ніколи не залишала Вашу душу, а невичерпне джерело Вашої життєвої наснаги повнилося радістю, задоволенням від життя та щирою вдячністю людей за Ваші добрі справи.
Також у цей день бажаємо Вам козацького здоров'я, життєвої енергії, творчої наснаги, сімейного благополуччя, людського щастя та процвітання нашого навчального закладу.

З повагою,
колектив Запорізького національного університету