Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті обговорили перспективи подальшої міжнародної співпраці

На юридичному факультеті обговорили перспективи подальшої міжнародної співпраці

На юридичному факультеті обговорили перспективи  подальшої міжнародної співпраці
23.02.2018 13:10 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет міжнародна діяльність освітній процес

Двадцять першого лютого на юридичний факультет ЗНУ завітали почесні гості з нагоди Міжнародного дня рідної мови. Зокрема, серед них були представники ГО «Молодіжний центр німецької культури ‘’Заммельзуріум’’», спільнот національних меншин Запорізького регіону, науковці з інших факультетів вишу, зокрема доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко та викладач німецької мови Ігор Скляр.

На заході його учасники підбили підсумки річної співпраці з Запорізьким національним університетом та юридичним факультетом. Зокрема, декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць наголосила на важливості такого партнерства. Вона розповіла про довготривалий проект, який реалізує юридичний факультет спільно з представниками факультету іноземної філології – випуск багатомовних словників із юридичної термінології. Крім того, вона окреслила основні вектори співпраці на майбутнє. Професор юридичного факультету Ілля Сквірський, який нещодавно повернувся зі стажування в Німеччині, побажав студентам наснаги й натхнення у вивченні німецької юридичної мови. Він коротко розповів про перспективи стажування в різних країнах Європи.

Доцент Олексій Макаренков привітав усіх зі святом та розповів про діяльність юридичного факультету в напрямку міжнародної співпраці. Голова Запорізького міського товариства німців «Відродження» Катерина Коломієць, своєю чергою, висловила сподівання на плідну співпрацю з юридичним факультетом ЗНУ.

Студенти юридичного факультету Валерія Єфіменко, Олександр Багатченко та Дарина Левада прозвітували про діяльність Запорізького відділення Центру німецького права Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Вони поділилися з присутніми своїми планами щодо подальшої активної діяльності з вивчення німецької правничої мови.

Також гості розповіли про майбутні проекти, гранти та стажування, які можливо втілити в життя, співпрацюючи з ГО «Молодіжний центр німецької культури ‘’Заммельзуріум’’».

Наприкінці заходу студенти подякували за надану інформацію. Вони з радістю відгукнулися на запрошення Молодіжного центру до активної співпраці.

 

Юридичний факультет

 


Схожі новини