Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Журфак ЗНУ відвідав педагогічний коледж

Журфак ЗНУ відвідав педагогічний коледж

23.04.2008 09:53

Вчора студенти другокурсники спеціальності «Видавнича справа і редагування» журфаку ЗНУ на чолі з доцентом Наталією Тяпкіною відвідали Запорізький педагогічний коледж.

На зустріч зі студентами ЗНУ завітало багато охочих: як викладачів, так і майбутніх вчителів. Представники нашого університету презентували майбутнім педагогам факультет журналістики, представивши, зокрема, свою спеціальність. Другокурсниця Олександра Давиденко поділилася власними спостереженнями з приводу майстерності роботи українського телебачення, студентки Ганна Моруга і Катерина Волощук розповіли аудиторії про вживання нецензурної лексики у масовій літературі, а Анна Садова ознайомила присутніх із культурою спілкування в мережі Інтернет.
Судячи за захопленими обличчями майбутніх педагогів, зустріч майже нікого не залишила байдужими. «Студенти говорили цікаві речі, - ділиться враженнями від презентації другокурсниця педколеджу Марія Овчаренко, - та й підготовка їх була блискучою!»
Викладачі педагогічного коледжу, висловивши захоплення нашою молоддю, запропонували й надалі співпрацювати у такому ж руслі. «Я дуже хочу, щоб наші студенти, - підсумувала заступник директора ЗПК Світлана Коваленко, - «гралися» зі словом в хорошому розумінні, володіли ним як ви сьогодні!»
Ігор САМОКИШ