Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-волонтери ЕПК зустрілися з воїнами, які перебувають у Запорізькій обласній лікарні

Студенти-волонтери ЕПК зустрілися з воїнами, які перебувають у Запорізькій обласній лікарні

Студенти-волонтери ЕПК зустрілися з воїнами, які перебувають у Запорізькій обласній лікарні
27.02.2018 09:09 Все Головні новини Економіко-правничий коледж студентське самоврядування волонтерська діяльність

Минулого тижня студенти ЕПК разом із викладачем педагогіки Тетяною Турбар відвідали бійців АТО, які знаходяться на реабілітації в Запорізькій обласній лікарні.

Поїздка відбулась за ініціативи волонтерського сектору та кандидата на посаду голови студради коледжу Луїзи Горбань. Подібні зустрічі для студентів відбуваються не вперше: у грудні 2017 року вони завітали до дитячого будинку «Надія», де виступили з новорічною виставою «Попелюшка».

Студенти завітали до воїнів із гостинцями, щоб морально підтримати їх, а головне – висловити слова вдячності за їхню відвагу. Молодь зазначила, що для них кожен із бійців є героєм нашого часу, і на них варто рівнятися молодому поколінню.

На реабілітації в лікарні зараз перебувають 9 військовослужбовців із 72-ої, 55-ої та 39-ої бригад. До мобілізації солдати жили звичайним життям. Серед них є кондитер, слюсар, зварювальник, будівельник, інженер із техніки безпеки та кадровий воєнний. Солдати всі з різних міст: Київ, Харків, Запоріжжя. Під час розмови захисники поділилися секретами розвідки, виживання у зоні боїв, про своє життя до мобілізації, кумедні випадки та про те, як вони долають паніку, яка охоплює під час обстрілів.

Солдати розповіли, що якби не волонтери, то було б набагато важче і морально, і фізично. Волонтери вкладають велику частину свого серця в цю справу, допомагають бійцям, забезпечують їх їжею, одягом, медикаментами та іншим. Держава дає бійцям лише деякі речі та зброю. Але, порівнюючи 2014 рік та 2018 рік, сьогодні їм набагато легше та краще.

Усі солдати, з якими зустрілися студенти, – добровольці. Саме через свою любов до Батьківщини, вони ризикують своїм життям та здоров'ям. У день зустрічі всі солдати були привітні, під час усієї розмови на їх обличчях була посмішка, лунали жарти, але вже наступного дня майже всі знову вирушать у зону проведення АТО, щоб боронити наші українські землі від запеклих ворогів.

Представники коледжу закликали всіх студентів ЗНУ не бути байдужими та допомагати всім захисникам України через волонтерів, бути вдячними їм за все, що вони для нас роблять, адже відважні хлопці втрачають багато часу, який могли би провести зі своєю родиною та жити мирним життям, але вони зробили свій вибір на користь держави.

Вони нагадують, що до Великодня (08.04.2018) колектив ЕПК долучиться до благодійної акції «Великодній кошик для бійця». Основні складники великодніх наборів – продукти харчування, солодощі, предмети гігієни, дитячі подарунки, зроблені власноруч, листівки, малюнки та інші пасхальні атрибути. Студенти коледжу просять не залишатися осторонь від цієї акції всіх небайдужих.

 

Софія Лола

 

Схожі новини