Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО, котрі проходитимуть 18 березня

Триває реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО, котрі проходитимуть 18 березня

Триває реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО, котрі проходитимуть 18 березня
28.02.2018 15:46 Все Головні новини вступна кампанія підготовка до ЗНО пробні тренінги

Зосереджуємо увагу абітурієнтів, що в Запорізькому національному університеті в цьому році вже традиційно будуть проводитись безкоштовні пробні тренінги із ЗНО. 18 березня o 10.00 проходитиме тестування з Математики, о 14.00 – з Історії України, Фізики.

За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлії Паскевської, такі пробні тренінги є дуже важливими для підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання, адже вони дають можливість максимально наблизитись до умов, у яких проходитиме основна сесія ЗНО, познайомитись з вищою школою та розширити свої адаптаційні можливості, спробувати власні сили, перевірити рівень своїх знань і вмінь у дії з допомогою технології тренінгів («knowledge action»), а також підготуватись до ЗНО психологічно, організаційно та процедурно. Участь у тренінгах допоможе майбутнім абітурієнтам вчасно звернути увагу на теми, які потребують додаткового опрацювання й дозволить їм скласти уявлення про їхній загальний рівень підготовки.

Також ознайомитись з умовами і Правилами вступу до вишу усі охочі можуть на сторінці Віртуального консультаційного центру Запорізького національного університету «Вступ-2018», тут можна знайти всю необхідну інформацію щодо особливостей реєстрації та складання ЗНО, а також з питань вступної кампанії 2018 року.

Реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО за покликанням:
https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=42152&lang=ukr&news_code=zaproshu--mo-abituri--ntiv-na-bezkoshtovni-probni-treningi-iz-zno42152-ukr

 

Схожі новини