Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ побували на програмі «Свобода» Савіка Шустера

Представники ЗНУ побували на програмі «Свобода» Савіка Шустера

24.04.2008 16:51

На черговий випуск програми «Свобода» Савіка Шустера студенти Запорізького національного університету очікували з нетерпінням. Справа в тому, що шістьом нашим студентам разом із іншими молодими активістами з 26 вітчизняних ВНЗ пощастило зіграти роль «інтелігентної масовки», уважної аудиторії «Свободи».

Гостями Савіка Шустера від ЗНУ стали голова студентської ради Інна Деревинська, а також голови факультетських студрад: Дар'я Санакоєва (факультет журналістики), Микола Мартинов (юридичний факультет), Денис Голубєв (економічний факультет), Наталія Міщенко (факультет соціології та управління), Ілона Андрєєва (факультет соціальної педагогіки і психології), а також начальник відділу виховної роботи Олексій Фурса.
Розпорядок дня у них видався напруженим: попередні збори в готелі, короткий інструктаж, роздача фірмових бейджів, письмове опитування. Підготовка до випуску тривала досить довго - ретельно перевіряли декорації, оформлення студії, технічне обладнання, пояснювали останні режисерські побажання глядачам.
В аудиторії було своє завдання: вона повинна створювати ефект присутності. Інтелігентно й стримано, адже прояв будь-яких емоцій заборонено. До речі, реклама, яка заполонює екрани телевізорів на двадцять хвилин, у студії триває не більше двох. Можете уявити собі: п'ять годин у зйомочному павільйоні майже без перерв!
Проте за часом стежити не доводилось: «Свобода» Савіка Шустера захоплює настільки, що тут уже не до стриманості. І справді, нелегко зберігати незворушний вигляд, коли на знімальному майданчику тривають суперечки між учасниками програми, серед яких видатні особистості сучасності: Леонід Кравчук, Левко Лук'яненко, Володимир Литвин, Петро Симоненко, Тарас Чорновіл, Дмитро Корчинський, Мирослав Маринович. Нелегко стримати емоції й тоді, коли з’являється можливість спілкуватись із відомими людьми, яких до того бачив хіба що на екрані.

Інна Деревинська