Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Змагання з міні-футболу між факультетами ЗНУ тривають

Змагання з міні-футболу між факультетами ЗНУ тривають

22.04.2008 17:08

У Запорізькому національному університеті тривають змагання з міні-футболу між командами факультетів нашого ВНЗ.

Змагання розпочалися 21 квітня матчем між студентами факультету менеджменту та факультету соціології та управління. Спортсмени з факультету менеджменту здобули перемогу з рахунком 11:1. Матч між біологічним факультетом та майбутніми журналістами завершився перемогою останніх – 6:1. До речі, це вже третя перемога поспіль факультету журналістики. А от сили гравців з історичного та економічного факультетів виявилися рівними. Вони, після напруженої боротьби, завершили матч з рахунком 3:3.
Граючи з юридичним факультетом наступного дня, команда факультету журналістики знову перемогла, забивши чотири голи. А представники фізичного факультету виграли у футболістів економічного факультету з рахунком 7:2. Останнім в цей день був матч між факультетом соціології та управління і біологічним факультетом. Уже на п’ятій хвилині першого тайму студенти біологічного факультету забили гол у ворота супротивників. Незважаючи на спроби команди ФСУ зрівняти рахунок, матч завершився на користь біологічного факультету - 2:1.

Анна ВОЛИК