Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти філологічного факультету долучилися до профорієнтаційної роботи

Магістранти філологічного факультету долучилися до профорієнтаційної роботи

12.03.2018 10:51 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет профорієнтаційна діяльність візит

До 19 березня для абітурієнтів 2018 року та випускників минулих років триває реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. І тому для школярів є дуже важливою та актуальною будь-яка додаткова інформація   і про особливості ЗНО, і про правильний вибір предметів для вступної кампанії, і про вступну кампанію.

У рамках асистентської практики магістранти заочної форми навчання філологічного факультету ЗНУ Тетяна Глущевська та Тетяна Яковенко разом зі своїм керівником – доцентом кафедри української літератури Ірини Бакаленко – зустрілися зі старшокласниками Запорізького навчально-виховного оздоровчого комплексу № 110.

Ірина Бакаленко розповіла учням 11 класу про основні етапи проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 та особливості цьогорічного вступу до закладів вищої освіти.

Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році; розміщення результатів ЗНО на інформаційних сторінках учасників ЗНО; особливості визначення «порогового» балу; «пороговий» бал предметів ЗНО в попередні роки; характеристика сертифікаційних робіт з предметів тестування;розрахунок конкурсного балу вступника; пріоритетність заяв вступника при поданні документів при вступі до закладів вищої освіти – такі питання цікавили майбутніх вступників.

Питання підготовки до написання тесту з української мови та літератури: особливості тестових завдань, типові помилки та форми підготовки до написання тестів та власного висловлення – були в центрі особливої уваги школярів, адже саме цей тест є обов’язковим при вступі на будь-яку освітню програму та у будь-який заклад вищої освіти.

Розповідь магістрантів Тетяни Глущевської та Тетяни Яковенко про особливості й переваги навчання за освітніми програмами філологічного факультету викликала жваву дискусію та переконала у перспективах самореалізації студентів-філологів. Також студенти розповіли про практичну підготовку представників філологічного факультету та їхню активну громадську діяльність, різноманітні виховні заходи, практики студентів-перекладачів у Польщі та Болгарії.

Магістранти запросили старшокласників взяти участь у пробних тренінгах із ЗНО від Запорізького національного університету, які дають можливість перевірити свої знання та вміння та визначитись із подальшою підготовкою до основної сесії ЗНО.

Насичена інформацією презентація, розповідь про університетські та факультетські заходи викликали інтерес серед учнів, які долучилися до активного діалогу.

Філологічний факультет