Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студрада ФСУ побувала в дитячому відділенні будинку інвалідів

Студрада ФСУ побувала в дитячому відділенні будинку інвалідів

Студрада ФСУ побувала в дитячому відділенні будинку інвалідів
16.03.2018 10:23 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ФСУ благодійність Студентське серце

Чотирнадцятого березня представники волонтерського руху «Студентське серце» факультету соціології та управління завітали до дитячого відділення Таврійського будинку інвалідів, де знаходяться дітки з різним ступенем розумової відсталості.

Цей візит став вже третім. Перше знайомство з вихованцями будинку відбулось четвертого грудня минулого року, тоді волонтери показали їм справжню зимову казку. А двадцятого лютого подарували тепло своїх сердець та привітали з Днем всіх закоханих.

Всі поїздки відбуваються за спонсорської підтримки депутата Запорізької обласної ради Дмитра Зотова, який щоразу надає транспорт нашим волонтерам.

Цього разу до свята приєдналась і студентська рада факультету соціології та управління. Голова  Студради Едуард Бойко став ведучим заходу, грав на гітарі, співав пісні. Також чарівною грою на гітарі дітлахів порадувала голова навчального сектору -  Анастасія Міщенко. Звісно, не обійшлось без цікавих загадок від голови волонтерського руху «Студентське серце» - Катерини Васюкової.

Різноманітні танці та анімації проводились за активної участі студентів першого, другого та третього курсів спеціальності «Соціальна робота» та другого курсу спеціальності «Політологія». До танців дітей залучали Інна Варакута, Валентина Мащиц, Кристина Онищенко, Даніелла Курдуп, Раїса Волошина, Марія Пархоменко. Окремим сучасним та запальним танцем дітей порадувала Єлизавета Діалектова, а діджеєм свята була Маргарита Закревська.

За допомогою співголови інформаційного сектору Єгора Гукова  усі студенти ФСУ мали змогу одразу ж побачити фотографії та відео з заходу в соціальній мережі Instagram.

Окрім розважальної програми, волонтери привезли вихованцям Таврійського будинку інвалідів одяг, який було зібрано за допомогою студентів Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка, а також плакат з фотографіями з минулих поїздок та найщирішими побажаннями.

Улюбленою частиною зустрічі з нами для дітлахів є фотосесія, яка вже традиційно проводиться після закінчення запальної дискотеки. За пам’ятні фотографії висловлюємо вдячність голові факультетського телебачення F-TV – Анні Кобець.

На цьому волонтерський рух «Студентське серце» не планує зупинятись. В подальшому ми знову будемо приїжджати до Таврійського будинку інвалідів, тому що діти, які живуть в ньому, стали нам вже як рідні. Їх усміхнені обличчя та щирі посмішки просто неможливо забути.

З фотозвітом можна ознайомитись  за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.810612292460214&type=3

 

Голова інформаційного сектору,

Раїса Волошина

 

 

 

 

 

 

 


Схожі новини