Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася конференція молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики»

У ЗНУ відбулася конференція молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики»

05.05.2008 11:56

Більше 70 доповідачів виявили бажання взяти участь у шостій регіональній науковій конференції молодих дослідників, присвяченій 90-річчю НАН України. З цієї нагоди наприкінці квітня до Запорізького національного завітали не тільки запорізькі учні, студенти та аспіранти, а й гості з Сумського державного та Чернівецького національного університетів.

Студенти та аспіранти з ЗНУ, ЗНТУ, Запорізького будівельного технікуму, учні з ліцею «Логос», гімназії № 6, колегіуму № 98 та фізико-математичного ліцею № 105, а також гості з Сум та Чернівців виступали у трьох секціях – «Інформатика та новітні комп`ютерні технології», «Сучасні проблеми математики» та «Математичне моделювання систем та процесів».
Заступник декана математичного факультету ЗНУ з питань гуманітарної освіти і виховання Наталія Кондратьєва повідомила, що секція прикладної математики користується все більшою популярністю – з кожним роком кількість її учасників зростає. «Успіх мають ті країни, які орієнтуються на економіку знань. І наша країна рухається в цьому напрямку, хоча досі має багато проблем у сфері освіти», - підкреслив декан математичного факультету ЗНУ Сергій Гоменюк.
Кожен з учасників отримав збірку тез доповідей регіональної конференції та привітання від голови комітету у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради Ігоря Філіпенка, який зазначив, що учасники подібних конференцій мають великі шанси в майбутньому отримувати стипендію мера.

Олександра САЛТАН