Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ провели Всеукраїнську студентську конференцію

На економічному факультеті ЗНУ провели Всеукраїнську студентську конференцію

05.05.2008 11:58

Друга всеукраїнська студентська конференція «Інноваційні ідеї молоді в соціально-економічному розвитку України в ХХІ столітті», що пройшла на базі економічного факультету Запорізького національного університету, підтвердила зацікавленість молодих науковців у вирішенні актуальних проблем. Взяти участь у ній виявило бажання 160 студентів, із них 30 – з інших вітчизняних ВНЗ.

До того ж, як відзначив під час пленарного засідання проректор з наукової роботи ЗНУ, професор Віктор Грищак, рівень цього наукового заходу, якщо виходити із актуальності та глибокого опрацювання заявлених тем доповідей, цілком відповідає статусу не лише національної, а й міжнародної конференції. У полі зору молодих науковців опинилися такі питання, як розвиток вітчизняної економіки в глобалізованому світі, фінансово-кредитні механізми окремих сфер економічної діяльності, особливості методології проведення економічних досліджень тощо.
Крім того, конференція стає традиційною у кращому розумінні цього слова: оргкомітет враховує попередні напрацювання, студенти нашого вищого навчального закладу приходять до розуміння про необхідність наукової діяльності. Адже задля того, щоб стати висококваліфікованим фахівцем, знайти своє місце за умов сучасної конкуренції не можна обмежуватися лише навчальною програмою. Саме така позиція, за словами декана економічного факультету, доцента Емілії Прушківської, стала причиною того, що цього року майже вдвічі більше студентів економічного факультету нашого університету виявило бажання взяти участь у конференції.
За підсумками секційної роботи було ухвалено рішення, яке організатори планують надіслати до Кабінету Міністрів України. Крім того, на гостей університету чекали знайомство з економічним факультетом та діяльністю наукового студентського товариства нашого ВНЗ, а також відеопрезентація «Національна академія наук – 90 років пошуків і перемог», підготовлена магістрами економічного факультету під керівництвом доцента кафедри економічної кібернетики Наталії Максишко. Велике враження на присутніх справила і тематична виставка літератури, підготовлена колективом наукової бібліотеки ЗНУ, одним із розділом якої стали наукові та методичні праці викладачі нашого університету.

Таміла ТАРАСЕНКО