Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтаційна робота факультету журналістики триває

Профорієнтаційна робота факультету журналістики триває

19.03.2018 14:49 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики профорієнтаційна діяльність візит

Одним із основних аспектів виховної роботи, спрямованої на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві, є профорієнтаційна діяльність.

Як правильно обрати майбутню професію, якому вищому навчальному закладу віддати перевагу – про це говорили в ЗОШ №4 Шевченківського району із одинадцятикласниками доцент кафедри журналістики Усманова Олена Вікторівна та магістрантка факультету журналістики ЗНУ Махонько Олена.

Викладач наголосила на тому, що усвідомлений вибір професії – це один із провідних чинників успіху в подальшому житті нинішніх учнів. Адже всім хочеться не лише мати сталий та солідний прибуток, але й реалізувати свій потенціал та, що не менш важливо, отримувати задоволення від своєї діяльності.

Виявити свій інтерес до тієї чи іншої професії, набути професійних умінь і навичок, попрацювати пліч-о-пліч із професіоналами – усе це можна здобути під час навчання у вищому навчальному закладі. Випускників школи ознайомили з потенціалом Запорізького національного університету, представили перелік освітніх програм та правила вступу до вишу в2018 році.

Під час діалогу представників ЗНУ зі школярами значну увагу приділено питанню ролі і місця практик під час навчання в університеті. Зокрема, на факультеті журналістики за 4 роки навчання на бакалавраті студенти проходять 7 практик, які є обов'язковим складником освітнього процесу. За цей час вони не тільки знайомляться зі структурою і специфікою роботи редакцій різного типу засобів масової комунікації, а й самі готують матеріали для них. Результати практичної діяльності кожного студента відображені на сайті факультету «Студентська практика факультету журналістики ЗНУ» (http://studpraktyka.blogspot.com/).

Із метою мотивації абітурієнтів і показу пріоритетів факультету журналістики магістрантка Олена Махонько поділилася власними враженнями від навчального процесу, розповіла про  свою журналістську діяльність.

У класі вирувала жвава та робоча атмосфера, абітурієнти із задоволенням прослухали інформацію, ставили запитання та із задоволенням погодилися на пропозицію відвідати факультет журналістики, структурні підрозділи ЗНУ, які є базою для практик майбутніх журналістів.

Тож незабаром представники факультету журналістики очікують наступної зустрічі із випускниками ЗОШ № 4.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1961584300537620

Факультет журналістики