Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з соціології

У ЗНУ визначили переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з соціології

У ЗНУ визначили переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з соціології
23.03.2018 15:44 ФСУ Конкурс студентських наукових робіт

23 березня на факультеті соціології та управління ЗНУ підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з соціології, у якому взяли участь 17 молодих науковців-соціологів з різних вишів України, та визначили кращі наукові дослідження в соціологічній галузі.

Привітав переможців проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, який висловив переконання, що цей науковий захід у стінах ЗНУ дозволив науковцям продемонструвати свій інтелектуальний потенціал та показав ефективні результати наукової комунікації, а також активність, небайдужість та любов до науки у молодого покоління. А крім того, наукові дослідження учасників конкурсу ще раз підтвердили, що соціологічна наука – це той напрямок, який має перспективу і майбутнє.
Під час урочистої церемонії вручення сертифікатів учасникам та дипломів переможцям співголова галузевої конкурсної комісії, д.філос.н., професор, головний науковий співробітник Інституту соціології Національної академії наук України Анатолій Ручка подякував всім науковцям, які взяли участь у цьому конкурсі і побажав подальших успішних і результативних досліджень у галузі української соціології.
Так, сертифікати-учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з соціології отримали і студенти, і члени конкурсної комісії.
За підсумками конкурсу рішенням членів конкурсної комісії, які оцінювали роботи учасників за такими критеріями, як актуальність, обґрунтованість наукових і практичних висновків, рівень презентації і відповідей на запитання, дипломами 3 ступеня були відзначені такі учасники: Аліна Пронько, Максим Ковальов, Антоніна Архипова, Вікторія Радченко, Дар’я Лісовенко, Тетяна Солов’ян, Анастасія Пільгуй, Тетяна Степанченко, Дар’я Яшкіна. Дипломи 2 ступеня отримали: Олена Дудок, Тетяна Приходько, Ярослав Жарко, Юлія Матвійко. Відзначимо, що дипломом 2 ступеня була нагороджена і студентка ЗНУ Євгенія Крашевська. А дипломи 1 ступеня отримали Оксана Бриндзак, Аліна Хелашвілі і Валерія Сазонова.
Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших наукових досягнень!

Схожі новини