Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартували курси з медіаграмотності англійською мовою

У ЗНУ стартували курси з медіаграмотності англійською мовою

27.03.2018 09:38 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет іноземної філології міжнародна діяльність проектна діяльність курси

У Запорізькому національному університеті 23 березня розпочалися заняття у рамках масового відкритого онлайн-курс «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» (MООС) – безкоштовної програми, реалізацію якої підтримує Посольство США в Україні. Серед 27 слухачів курсів – представники різних факультетів ЗНУ, викладачі та студенти з інших вишів, журналісти місцевих ЗМІ, а також охочі водночас покращити свій рівень англійської та підвищити медіаграмотність.

Керівник курсів, доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Олександра Головко зазначила, що всі слухачі зацікавлені в тому, щоб отримати якнайбільше необхідних для них знань. Перед початком занять усі вони, як і решта претендентів на місце в групі, мали заповнити анкету, де зокрема була графа для того, аби вказати на свою мотивацію до навчання та плани щодо використання в майбутньому отриманих знань. У результаті до групи потрапили найбільш вмотивовані громадяни з активною життєвою позицією.

Під час першого заняття на курси завітав проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов. Він привітав усіх учасників та наголосив на важливості самоосвіти й актуальності тематики курсів. Проректор побажав слухачам курсів вдалої та плідної роботи.

Варто відзначити, що проект побудовано на матеріалах курсу English for Media Literacy навчальної онлайн-платформи Coursera і для успішної участі в ньому слухачі мають володіти англійською мовою приблизно на рівні  B1 (згідно з загальноєвропейською класифікацією рівня володіння іноземною мовою CEFR).

Курс складається з шести двогодинних групових занять з керівником курсу офлайн (по одному заняттю на тиждень) та завдань, винесених на самостійне опрацювання (5-6 год. на тиждень). У ЗНУ такі заняття походитимуть щопонеділка в 241 ауд. навчального корпусу №2, початок о 17.40.

Як розповідає Олександра Головко, під час аудиторних занять перевага надається інтерактивному підходу, груповому виконанню різноманітних цікавих й актуальних завдань. Оскільки все спілкування під час занять відбувається англійською, то учасники постійно й невимушено поповнюють словниковий запас із цікавої для них теми.

Самі слухачі курсів висловлюють вдячність їхнім організаторам і зазначають, що задоволені першими кроками на шляху до опанування  актуальної у сучасному світі теми. Крім того, вони переконані, що зможуть вдосконалити свій рівень володіння англійською мовою, що є необхідним складником  успіху в сучасному світі.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1971595202869863