Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відбулася зустріч із учасницями проекту для жінок «Я - красива»

В ЕПК відбулася зустріч із учасницями проекту для жінок «Я - красива»

В ЕПК відбулася зустріч із учасницями проекту для жінок «Я - красива»
28.03.2018 15:03 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК соціальна педагогіка співпраця з громадськими організаціями

27 березня Економіко-правничий коледж гостинно приймав гостей з громадської організації «Флоренс». З цієї нагоди В ЕПК відбулась урочиста заключна зустріч учасників проекту «Я - красива».

Уже не перший рік студенти спеціальності соціальна педагогіка разом із куратором практики Катериною Тарасовою співпрацюють із громадською організацією «Флоренс», де проходять практику та набувають досвіду в своїй майбутній професії. Головна мета цієї організації – це надання соціальної, психологічної та педагогічної допомоги людям.

За час існування «Флоренс» встигла реалізувати багато проектів. Одним із найяскравіших є проект «Я - красива». Суть проекту полягає в допомозі жінкам «золотого віку» знову відчути себе красивою та щасливою, щоб повернути впевненість і самоповагу. Як зазначила організатор проекту Людмила Романенкова, у наші часи є певна дискримінація людей, які вийшли на пенсію, тому вони потребують допомоги в цей нелегкий момент. Декілька місяців тому 11 учасниць проекту були звичайними пенсіонерами, але після завершення курсу багато хто відкрив у собі творчі здібності, змінився фізично та морально. Кожній учасниці вручили сертифікат, календар із фотографіями групи, роздруковану фотокартку та подарунки.

Після завершення урочистої частини відбувся невеликий концерт, у якому взяли участь учасники проекту «Я - красива» та студенти коледжу спеціальності соціальна педагогіка. Аліна Клочок та Валентина Захряпа, студентки коледжу, заспівали на гостей пісню «Старі фотографії». Студентка 2 курсу Катерина Харитоненко прочитала зворушливий монолог матері. Тетяна Міндак, яка навчається на 3 курсі, разом зі своїми маленькими ученицями виконала танець «Вічність». Учасниці проекту також здивували публіку співом, танцями та веселими гуморесками. Номери були надзвичайно емоційні і різні: від веселих та жартівливих до серйозних і зворушливих. Захід завершився всім відомою піснею «Одна калина», яку заспівав увесь зал.

 

Маргарита Мельнікова

 


Схожі новини