Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Яскравий третій день «Студвесни-2018»: факультет СПП, менеджменту та юридичний

Яскравий третій день «Студвесни-2018»: факультет СПП, менеджменту та юридичний

Яскравий третій день «Студвесни-2018»: факультет СПП, менеджменту та юридичний
29.03.2018 15:32 Все Головні новини Факультети Центр культури юридичний факультет факультет СПП факультет менеджменту студентська весна дозвілля конкурс художньої самодіяльності

Цього року організатори проекту запропонували талановитій молоді вишу розкрити не тільки вокальні, хореографічні, ораторські здібності, але й спробувати себе в ролі організаторів, сценаристів, режисерів, майстрів із hand-made та дизайну. У рамках цьогорічного конкурсу «Студентська весна 2018» факультети та Економіко-правничий коледж щодня проводять музичні перерви, виставки та презентують найголовніший виступ цього року. Тема конкурсу «Игры, в которые играют люди…». Проте в кожного факультету та Економіко-правничого коледжу свої «игры…» і це у виступах вони розкривають і показують творчо, глибоко та креативно.

Програма конкурсу «Студентська весна 2018» розрахована на п’ять днів: із 26 до 30 березня. Об 11.00 на студентській площі відбуваються музичні перерви від факультетів та Економіко-правничого коледжу, о 15.00 в холі навчального корпусу № 2 проводяться благодійні виставки. А вже о 16.00 в актовому залі на глядачів очікує тематичне шоу від тринадцяти факультетів та Економіко-правничого коледжу.

«Студентську весну» цього року оцінює найпрофесійніше журі: художній керівник ансамблю грузинського танцю «Імеді», VIP холостяк міста Запоріжжя Малхаз Чахвашвілі, перший віце-містер Запорізького національного університету, капітан команди з футзалу «Надія ЗНУ», учасник команд КВК «Надія ЗНУ», креативний директор компанії «Сплеш продакшн», фахівець 1-ї категорії (фото та відео) Центру культури Антон Осадчук, художній керівник і головний режисер шоу-театру «Профі-арт» Неліана Ласкарі, керівник вокальної студії «Кантилена» Центру культури – Наталя Пиріг, член журі всеукраїнських і міжнародних фестивалів із вокалу, співак та виконавець - Юрій Аврамець, редактор Закритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ, другої студентської Ліги Сміху – Ліги Сміху ЗНУ, Відкритої Запорізької Ліги Сміху, учасник стендап-проекту "Каліфорнія", автор телепрограм та скетч-шоу - Микита Налівкін, голова журі, художній керівник студії «Д.Е.Л.С.» Центру культури Ірина Василенко. Ведучим заходу став Данило Сапожніков (факультет журналістики ЗНУ).

Розпочав третій конкурсний день виступ факультету соціальної педагогіки та психології Студенти вирішили себе реабілітувати після не достатньо яскравого виступу на конкурсі «Дозвольте, відрекомендуватися, перший курс». Вони жартували в піснях і їхніх текстах над кількома соціальними проблемами молоді. А згодом ув’язали цю тему в сценку «Прийом у психолога багатодітної родини»: батьків та їхніх чотирьох діточок. До сюжету студенти підготували й відеоролик, обігравши теми міжособистісного конфлікту подружньої пари, довірливих відносини між братами, модель поведінки сучасної леді тощо. Щоб додати виступу барв представниці факультету одягли представникам журі яскраві мулен-ружні барвисті шарфики після відповідного тематичного номера, а ще відкрили залу секрет успішного підлітка (це про того, хто мав потенціал вступити після 9 класу відразу в коледж). А ось для фіналу молодь факультету соціальної педагогіки та психології підготувала фото-попурі своїх дитячих фото, ушанувавши наприкінці й пам'ять студентки ФСУ Каті Маслій.

Екватором третього дня виступів стала підготовлена факультетом менеджменту гра «Імпровізація». За її правилами на сцені між собою змагалися дві команди – три дівчини та три хлопця. Генератор рандомних рішень їм пропонував теми завдань, із котрих вони готували той чи той виступ (хореографія, вокал, живопис, кіно, театр, вільний жанр). Так, у першому раунді гравці співали, в другому танцювали, в третьому – дарували гітарні композиції та декламації. У проміжках між номерами залу пропонувалися гумористичні рекламні паузи. Студенти вирішили пригадати стару добру класику про вічне протистояння ЗНУ-ЗНТУ, життєствердно резюмувати «Фролов – one love». Проте вже у вирішальну мить підбиття підсумків конкурсу на сцені з’явився представник науково-педагогічних працівників Запорізького національного університету, а саме завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, доктор наук із держуправління Дамір Бікулов. Дамір Тагірович зауважив: «Ви забули одне правило – при рівновазі балів рішення приймає менеджмент. Відтак, наше слово – ні для переможених і переможців. Нехай нашим гаслом лишаються вічні цінності: любов, краса та дружба!».

Врешті фінальним акордом третього дня «Студвесни» став виступ представників юридичного факультету та їхнього задуму втілити зомбі-апокаліпсис. Серед мотивів героїв було прагнення, перш за все, вижити. Для цього сюжет будувався на крокуванні до мети чарівною мапою. Жартували правники про непотрібність диплома юриста, відсутність чистої питною води по гуртожиткам, тамтешніх охоронців із прискіпливими ліхтариками, 50-% знижки в славнозвісній студентській «Булочці». І врешті дійшли висновку, що головний герой зла – Темний лорд – просто матусин синочок, а карта – це всього-на-всього список покупок, за якими мама відправила сина. Звісно, що впродовж всього виступу не обійшлося без феєричної хореографії та вокалу. Причому на номері Володимира Філатова, котрий з’явився перед залом в образі харизматичного Олежика Вінника під його «Ніно», глядачі нагородили співака не просто шквалом, а океаном емоцій та оплесків. Журі навіть підкреслило, що стійко занотувало собі надійного претендента на конкурс «Містер ЗНУ». Крім того, подяки прозвучали й для Марини Щербини за її внесок у підготовку виступу на Студвесні».

Наприкінці заходу для факультетів-учасників провели конкурс на оцінювання акторської майстерності, а саме – конкурс імпровізації. Модерували його члени журі Антон Осадчук та Микита Налівкін. Вони запропонували артистам готові відповіді, до яких треба було дібрати супергумористичні цікаві й неординарні питання.

До відповіді «Ось тому І. Василенко й голова журі», до прикладу, пропонувалися такі позиції: «Армяни все повирішували» та «Чому ж ми й прибрали народний танець із нашого виступу?». А до тези «Сказав логопед Антону Осадчуку» студенти запропонували варіанти: «Хочеш після сеансу я покажу тобі, що ж таке справжній логопед?» або «Вибачте, можна мені іншого пацієнта, цей надто багато теревенить». Відповідь «Винник. Михайлов. Налівкін» зібрала такі пропозиції: «А у вас є щось на кшталт кави 3-в-1, тільки для бабусі?», «Твої смаки, правда, надто специфічні?». Врешті відповідь «Тому що в АТБ на нього акція» обігралася в питанні: «Чому ми так затягуємо час?».

Варто відзначити, що впродовж конкурсу ведучий Данило Сапожніков неодноразово нагадував, що журі оцінює не тільки виступи, а й обирає кращих вболівальників після факультетських презентацій, а також наприкінці конкурсного дня. Так, представники кожного факультету упродовж хвилини мали наполегливо демонструвати свою прихильність артистам. Студенти факультету СПП чудово проскандували свою назву, а ось представники факультету менеджменту обіграли свою прихильність до артистів через фанатські римовані заклики про менеджмент і його пріоритети. Не можна не підкреслити, що незмінним диригентом фанів традиційно виступив культовий замдекана Андрій Кургузов, який навіть журі заінтригував оригінальним пристроєм, практично фанатської перкусією, – а саме пластиковою пляшкою, наповненою монетами: щоб якнайгучніше підтримати представників факультету менеджменту на сцені. Нарешті наостанок свою прихильність до артистів викричали фани юридичного факультету

Присутнім нагадали, що організатор конкурсу – центр культури – постійно забезпечує інформаційний, фото- та відео супровід свої проектів у соціальних мережах:

Telegram – https://t.me/cultureznu

Сайт - http://goodcentre.znu.edu.ua

Instagram - www.instagram.com/culture.znu

YouTube - www.youtube.com/channel/UCpEQlTANDEEYmteL3WotRdw

Графік виступів упродовж четверга-п’ятниці буде таким:

29 березня – ЕПК, філологічний та біологічний факультети;

30 березня – фізичний та економічний факультети.

Cеред партнерів конкурсу також відрекомендували проект ZNU TV (Ілля Гордєєв): https://t.me/znu_tv

Крім того, неодноразово присутні згадували й жваве обговорення перебігу конкурсу на: https://t.me/ZNU_public

Проте цього разу більш активною в пост-обговоренні виявилися представники журналу «MAGMA», які запропонували читачам чимало цікавих коментарів від членів журі: https://t.me/magma_znu

Фотогалерея від Андрія Потапова: https://www.facebook.com/pg/AndreyPotapovPhoto/photos/?tab=album&album_id=418301028629979

 

Марія Канцелярист

  

Схожі новини