Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів ЕПК навчали вести дебати

Студентів ЕПК навчали вести дебати

Студентів ЕПК навчали вести дебати
02.04.2018 11:46 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК дебатний турнір патріотичне виховання права людини

Три дні поспіль на Запоріжжі проходив обласний масштабний захід для молоді «Запорізька молодь дебатує». Дебатний турнір проходив за форматом Карла Поппера та включав у себе чотири кваліфікаційні раунди, півфінали й фінал. Були проведені численні заходи, майстер-класи, зустрічі з правниками та експертами у галузі прав людини, а також панельна дискусія на тему «Права дитини у фокусі змін». Студенти знайомились з документальними фільмами про права людини, брали участь у показовій дебатній грі, дебатному квесті тощо. Темами для обговорення, серед інших, стали також питання запобігання кібернасильства, права дітей на інформацію. До кожного учасника дебатів доведено головну думку, що життя наповнене цікавими враженнями та динамічними подіями, сповнене конструктивними суперечками та непередбачуваними відкриттями, саме це і стало метою проведення такого турніру.

30 березня на церемонії закриття заходу за результатами роботи найактивніші та найкрасномовніші студенти Економіко-правничого коледжу отримали заохочувальні відзнаки. Нагородження учасників дебатного турніру відбулося в урочистій обстановці, до якого долучилися представники місцевих органів виконавчої влади, судової влади, адвокатська спільнота, громадські організації, а також запорізька юстиція.

В.о. керівника запорізької юстиції Олексій Долгополов особисто подякував всім учасникам за активність у дебатному турнірі, відзначив топ-спікерів та кращих юних дебатерів та нагородив їх грамотами, медалями та кубками.

Так, Сабріна Бойко, Маргарита Кондратенко, Іванна Черкашина, студентки 2 курсу спеціальності право, нагороджені грамотами та медалями від Обласного центру патріотичного виховання молоді в номінації «Кращий топ-спікер» Дебатної школи «Запорізька молодь дебатує».

Сабріна Бойко та Анна Шемет отримали грамоти за участь у Дебатному турнірі, в якому посіли 2 місце і 3 місце відповідно.

Анастасія Волошина та Дмитро Швачко, студенти 1 курсу спеціальності право, отримали грамоти як активні учасники Дебатної школи.

Викладачу юридичних дисциплін Марині Іщенко оголошена подяка від Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області за особистий внесок та плідну роботу зі студентською молоддю.

Наші студенти через декілька років стануть дорослими, почнуть змінювати нашу країну. Гарантувати, що все в Україні буде добре, зможе тільки та людина, яка вміє критичне мислення, повагу до опонента, здатність вести об’єктивну та всебічну дискусію. Саме тому представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ не залишилися осторонь цього масштабного заходу.

 

Ірма Федючок


Схожі новини