Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковій бібліотеці ЗНУ передали підручники видавництва «Ін Юре»

Науковій бібліотеці ЗНУ передали підручники видавництва «Ін Юре»

Науковій бібліотеці ЗНУ передали підручники видавництва «Ін Юре»
05.04.2018 10:13 Все Головні новини Наукова бібліотека правові науки спілка юристів юриспруденція

Під час перебування у Запорізькому національному університеті доктор юридичних наук, дійсний член (академік) Національної академії правових наук України, головний редактор журналу «Право України», почесний професор ЗНУ Олександр Святоцький завітав до наукової бібліотеки ЗНУ.

Відомий український правознавець переглянув фонд дисертацій з юридичних наук, захищених в спеціалізований вченій раді ЗНУ, імідж-колекцію праць науково-педагогічних працівників юридичного факультету, зацікавився літературою з права та юридичних наук, зокрема наявністю підручників київського видавництва «Ін Юре». Працівниками бібліотеки було продемонстровано відбір книг в електронному каталозі за різними параметрами. На думку працівників бібліотеки, навчальні видання «Ін Юре» користуються у студентів значним попитом, в чому  гість впевнився в читальному залі.

Зважаючи на таку потребу, Олександр Святоцький запропонував для збільшення фонду навчальної літератури передати науковій бібліотеці ЗНУ тисячу книг, що вийшли у Видавничому Домі «Ін Юре» (Київ).

Днями перший транш навчальної літератури видавництва «Ін Юре» передали від імені Олександра Святоцького науковій бібліотеці представники юридичного факультету ЗНУ. До інформаційного забезпечення підготовки фахівців з права відтепер включено 18 назв підручників знаних авторських колективів України кількістю від 3 до 72 примірників.

Підручник «Трудове право України: Академічний курс» (2014) удостоєно І премії VI Всеукраїнського конкурсу на краще юридичне видання за номінацією «Юридичний підручник», організованого Спілкою юристів України. Цей підручник та навчальний посібник «Охорона праці в галузі юриспруденції» (2013) підготовлені колективом викладачів кафедри трудового, аграрного та екологічного права Львівського національного університету імені Івана Франка за редакцією професора Пилипа Пилипенка.

Підручник «Конституційне право зарубіжних країн» професора Національної академії державного управління при Президентові України Володимира Шаповала 2015 року вийшов вже 10-м виданням.

Збірник «Судова практика Вищого господарського суду України. Справи зі спорів, що виникають у зв'язку з рекламною діяльністю» (2013) за загальною редакцією Голови Вищого господарського суду України Віктора Татькова буде у професійній нагоді не тільки фахівцям у галузі права, а й реклами.

Для вивчення професійно спрямованих дисциплін англійською мовою студенти відтепер можуть використовувати підготовлені викладачами Львівського національного університету імені Івана Франка Лесею Мисик і Іриною Савка підручник «Legal EnglishCommunicative aspect» (Англійська юридична мова. Комунікативний аспект) (2013) та  навчальний посібник «Let's read and speak English» (Читаймо та розмовляймо англійською – американським варіантом англійської – юридичною англійською. Теодор Драйзер. Американська трагедія (книга про американський судовий процес і не тільки…) (2013).

Декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, директор наукової бібліотеки ЗНУ Ніна Чала висловлюють велику подяку Олександру Святоцькому та Видавничому Дому «Ін Юре» за такий значний внесок в колекцію юридичної літератури, підтримку та сприяння інформаційному забезпеченню освітнього процесу.

Інформацію про всі нові видання «Ін Юре» вже подає електронний каталог. Найближчим часом студенти можуть отримати нові підручники в читальному залі (кімн. № 137), на науковому  (кімн. № 140) та навчальному абонементах (кімн. № 14).

 

Наукова бібліотека


Схожі новини