Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету перемогла у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студентка економічного факультету перемогла у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студентка економічного факультету перемогла у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт
06.04.2018 10:05 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет студентська наука конкурс перемога

Нещодавно на базі Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» відбулась підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Банківська справа». У заході взяли участь представники 18 вищих навчальних закладів та з доповіддю виступило 22 студента. Запорізький національний університет на заході представляла студентка економічного факультету Дар’я Пєнзєва.

Загалом галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 70 студентських наукових робіт, що надійшли із 42 вищих навчальних закладів. На початку зустрічі всіх учасників, колег привітав д.е.н., професор Борис Вадимович Самородов та побажав учасникам успіхів у роботі.

Варто відзначити, що всі доповіді були доцільно обґрунтованими та актуальними на сьогоднішній день. Учасники мали змогу впродовж 5 хвилин виступити з презентацією доповіді та відповісти на запитання галузевої конкурсної комісії. Зауважимо, що наукові праці студентів спрямовані на актуальних проблемах сьогодення у банківській системі, у роботах проведений детальний аналіз, а також запропоновані кожним доповідачем шляхи вирішення наявних проблем щодо теми своїх робіт.

Так, увагу присутніх привернула наукова робота студентки 1 курсу магістратури економічного факультету Дар’ї Пєнзєвої на тему «Економічна безпека банківських установ на засадах ефективного бенчмаркингу» (науковий керівник – д.е.н., професор Алла Василівна Череп). Після захисту робіт на підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції, галузева конкурсна комісія визначила переможців конкурсу.

За рішенням комісії Дар’я була нагороджена Дипломом III ступеню, отримавши 3 місце серед конкурсантів. А її наукового керівника Аллу Череп відзначили подякою за плідну роботу, участь та підготовку у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт студентки Дар’ї Пєнзєвої.

Колектив економічного факультету вітає Дар’ю Пєнзєву й Аллу Василівну Череп та бажає їм подальших успіхів, творчої наснаги та наукових досягнень!

 

Економічний факультет

 

 

 

 

 

Схожі новини