Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відбувся конкурс «Біологія, хімія та фізика в моїй майбутній професії»

В ЕПК відбувся конкурс «Біологія, хімія та фізика в моїй майбутній професії»

В ЕПК відбувся конкурс «Біологія, хімія та фізика в моїй майбутній професії»
16.04.2018 13:08 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Декада природничих дисциплін конкурс

Наприкінці минулого тижня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ для першокурсників відбувся творчий конкурс із написання есе «Біологія, хімія та фізика у моїй майбутній професії».

Із нагоди проведення Декади природничих дисциплін «Мандруємо чистою Україною!» викладачі коледжу організували захід для першокурсників. Захист творчих робіт студентів супроводжувався презентацією і з'ясували значимість природничих дисциплін – біології, хімії та фізики – у своїй майбутній професії.

Усіх учасників конкурсу об'єктивно оцінювали журі, до складу якого входили: Лілія Козак – завідувач економічним відділенням, викладачі коледжу Марина Попкова й Ольга Учуєва. Перед початком заходу Ольга Володимирівна привітала всіх учасників та наголосила план роботи заходу.

Розпочався конкурс виступом студентки 1 курсу спеціальності «соціальна педагогіка» Анастасії Степанець. Дівчина спробувала поєднати дві дисципліни: соціальна педагогіка та хімія. А також розповіла про гормони щастя, стресу і кохання та зробила висновок, що хімія має великий вплив на її майбутню професію.

А про нейрохімію стресу доповіла її однокурсниця Катерина Опалатенко. Учасниця дослідила питання психології, які пов’язані із внутрішнім станом людини.

Інна  Геращенко – студентка 1 курсу спеціальності «облік і оподаткування», з’ясувала роль біології у своєму житті. Дівчина довела, що знання з природничих наук стануть у пригоді в різних життєвих випадках. Наприклад, знаючі про рослини, можна розпізнати отруйні від лікувальних.

Про біологію та хімію в професії журналіста розповіла студентка Анна Драчова. Учасниця навела найрізноманітніші приклади застосування знань з цих наук, наприклад, журналістські розслідування щодо якості фасування та зберігання продуктів у мережах міста, або важливість знань щодо властивостей Магнію, який нормалізує роботу нервової системи.

Щодо значення біології в галузі програмної інженерії доповів першокурсник спеціальності «інженерія програмного забезпечення» Антон Крицкалюк. Юнак навів приклади застосування новітніх комп'ютерних технології в сучасній медицині, а саме: протезування, біоніка, біоміметика, біоімікрія. А також Антон довів, що навіть під час створення комп'ютерних ігор, застосовують програмісти свої знання з екології та зоології, аби змоделювати більш натурально природу та тварин.

Правознавець Анастасія Волошина розкрила значимість природничих наук, таких як біологія та хімія в професії юриста. Прикладом є робота експерта-криміналіста, який проводить дактилоскопію, шукаючі злочинця.

А студентки 1 курсу спеціальності фінанси, банківська справа та страхування Діана Соловей та Яна Соловей з'ясували роль біології та хімії в своїй майбутній професії. Дівчата на прикладі своїх батьків, які працюють зоотехніками,  довели, що економіст може розраховувати прибуток врожаю, порівнюючи та аналізуючи результати.

За підсумками журі визнали кращі доповіді таких студентів: 1 місце в Анни Драчової, 2 місце – у Катерини Опалатенко, 3 місце – Антона Крицкалюк.

 

Анна Драчова

 

Схожі новини