Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті ЗНУ підвели підсумки олімпіади з фізики

На фізичному факультеті ЗНУ підвели підсумки олімпіади з фізики

22.05.2008 09:45

На фізичному факультеті Запорізького національного університету завершився ІІ Всеукраїнський етап студентської олімпіади зі спеціальності «Фізика». За звання найкращих знавців фізики серед студентства України змагалося 58 учасників із 29 провідних вітчизняних навчальних закладів.

За словами члена журі олімпіади, старшого викладача кафедри фізики та методики її викладання ЗНУ Андрія Андрєєва, однією з особливостей цьогорічної олімпіади стала активність ВНЗ. До нашого університету перевірити свої знання з вказаної дисципліни завітали студенти зі всіх регіонів України. Крім того, представники нашого фізичного факультету подбали про високий рівень організації заходу. Зокрема, були розроблені окремі завдання для студентів класичних і педагогічних ВНЗ.
На представників класичних та технічних закладів освіти чекали два тури випробувань. За їхніми результатами журі у складі викладачів як нашого університету, так і провідних вишів України, визначило переможця. Ним став студент радіофізичного факультету Київського національного університету імені Т. Шевченка Богдан Косаревич. Представники цього ж університету Ярослав Климко (радіофізичний факультет) та Олександр Ляшенко (фізичний факультет) отримали дипломи ІІ ступеня. Друге місце також посів і студент Харківської національної академії Артем Пулькін.
Студенти педагогічних ВНЗ демонстрували свої знання та освітянські здібності в одному турі. Однакові результати, винагороджені дипломами ІІІ ступеня, показали Ігор Бойко (Тернопільський національного педагогічного університету), Сергій Тихоненко з Вінницького державного педагогічного університету та Костянтин Демідовський (Полтавський державний педагогічний університет).
Усі учасники олімпіади залишилися задоволеними своїм перебуванням у Запоріжжі. Адже для них такі заходи – це можливість не лише виявити свої знання, але й поспілкуватися з друзями та завести нові цікаві знайомства. Крім того, представники ЗНУ організували для них екскурсію на ДніпроГЕС та острів Хортицю.

Таміла ТАРАСЕНКО