Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету стала призером Всеукраїнської олімпіади

Студентка економічного факультету стала призером Всеукраїнської олімпіади

Студентка економічного факультету стала призером Всеукраїнської олімпіади
23.04.2018 09:50 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет студентська наука Всеукраїнська студентська олімпіада перемога

Дев’ятнадцятого-двадцятого квітня в Одеській державній академії будівництва і архітектури відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації з дисципліни «Інвестування». Олімпіада проходила у двох секціях, до першої з яких входили бакалаври, до другої – магістранти. Загальна кількість учасників склала 86 осіб із 25 вищих навчальних закладів України. Серед них була і представниця Запорізького національного університету – голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЗНУ, студентка 1 курсу магістратури економічного факультету Дар’я Пєнзєва.

На початку зустрічі всіх учасників та членів журі привітав ректор Одеської державної академії будівництва та архітектури, голова оргкомітету, професор Анатолій Ковров та побажав учасникам успіхів, творчого натхнення та перемог.

II етап Олімпіади проходив у 2 тури: розрахункові завдання та тестування для першого бакалаврського рівня і другого магістерського рівня.

Підготовка до олімпіади займала дуже багато часу, оскільки охоплювала широкий спектр питань з дисципліни «Інвестування». Дар’я і науковий керівник мали змогу ретельно підійти до підготовки, та використати свої знання, творчі здібності та навчитися креативно підходити до вирішення задач із дисципліні.

Завдання на олімпіаді були надзвичайно складними. 110 учасників із 46 ВНЗ України взяли участь в олімпіаді. Учасники – це переможці 1 етапу Всеукраїнської олімпіади «Інвестування». Після завершення виконання завдань олімпіади організаційний комітет для учасників та гостей провів автобусну екскурсію до історичних пам’яток Одеси. 20 квітня відбулося підбиття підсумків, засідання апеляційної комісії та підведення підсумків Олімпіади і оголошення результатів.

Так, за рішенням журі олімпіади та організаційним комітетом представницю Запорізького національного університету Дар’ю Пєнзєву нагородили за зайняте III місце у II етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Інвестування». А її наукового керівника – декана економічного факультету ЗНУ, професора Аллу Череп – відзначили грамотою за плідну діяльність з обдарованою молоддю та підготовку студентів до участі в олімпіаді.

Колектив Запорізького національного університету щиро вітає з перемогою Дар’ю Пєнзєву та її наукового керівника Аллу Василівну Череп та бажаємо подальшої творчої наснаги, успіхів, нових перемог та наукових досягнень!

 

Економічний факультет

 

Схожі новини