Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукове студентське товариство ЗНУ відсвяткувало День науки

Наукове студентське товариство ЗНУ відсвяткувало День науки

23.05.2008 15:54

«Творча молодь» - таку назву мало свято, приурочене представниками Наукового студентського товариства Запорізького національного університету до Дня науки. А базою для проведення урочистостей став санаторій-профілакторій ЗНУ на о. Хортиця.

Під час офіційної частини заходу голови факультетських відділень НСТ прозвітували про свою роботу за 2007-2008 навчальний рік. Також молоді науковці обговорили перспективи подальшого розвитку Товариства. Оскільки більшість цьогорічних заходів, організованих членами Наукового студентського товариства, гарно себе зарекомендували, то їх проведення планується зробити традиційним для нашого університету. Зокрема, це стосується круглого столу, приуроченого до Всесвітнього дня захисту від СНІДу, «ВІЛ/СНІД: погляд у майбутнє» та студентської науково-практичної конференції «Молода наука». До участі в останні планується більш активно залучати бакалаврів та магістрів, які виходять на захист дипломних робіт і потребують наукові публікації.
Обговорювали під час урочистостей і нові напрями роботи Товариства. При цьому загальне схвалення викликала пропозиція написати слова та музику Наукового студентського товариства. Нагадаємо, що його герб був затверджений ще два роки тому під час організаційного засідання.
Не менш важливим питанням для подальшої діяльності Товариства стало обговорення можливих кандидатур на посаду його голови. Зараз НСТ нашого університету очолює магістр факультету журналістики Катерина Сіріньок-Долгарьова. У зв’язку із завершенням її навчання у членів студтовариства і виникла потреба підшукати достойного наступника. Поки що вони остаточно не визначилися із можливими кандидатурами на цю посаду. Але вже досягнуто домовленість, що при будь-якому результаті майбутніх виборів представники Товариства залишаться єдиною командою. І звісно, продовжать усі починання Катерини, яка багато зробила для розвитку об’єднання молодих науковців нашого університету.

Таміла ТАРАСЕНКО