Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців турніру на Кубок ректора з футзалу

У ЗНУ визначили переможців турніру на Кубок ректора з футзалу

02.05.2018 13:15 Все Головні новини Кубок ректора футзал

27 квітня у Спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбулося визначення переможців щорічного традиційного турніру з футзалу на Кубок ректора, а також урочисте закриття заходу та нагородження фіналістів. Нагадаємо, що ці змагання були засновані у 1990 році, а цей турнір став 28 за рахунком.

Організатори заходу – Студентська рада ЗНУ та представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ. Варто зазначити, що протягом останніх днів команди факультетів  вишу та ЕПК виборювали право на участь у фінальних іграх Кубка. Спортсмени пройшли важкий відбірковий етап, ігри якого здивували своїми результатами та запалом.

У першій фінальній грі на Кубок ректора ЗНУ з футзалу за третє місце змагались команди історичного факультету та Економіко-правничого коледжу. Перемогу з рахунком 9:8 по пенальті здобули студенти історичного факультету. У фінальній грі за перше місце змагались команди економічного і юридичного факультетів.  Із рахунком 1:0 перемогу виборола команда студентів економічного факультету. Гол у цій грі забив Вадим Хіжний. Зал вітав переможців стоячи гучними оплесками.
Тож, у результаті напруженої боротьби за звання кращих футболістів університету перемогу та Кубок ректора ЗНУ з футзалу здобула команда економічного факультету. Срібним призером турніру стала команда юридичного факультету, а бронзу здобула  команда історичного факультету ЗНУ. Четверте місце посіла команда Економіко-правничого коледжу. Крім того, кращим бомбардиром турніру став студент Іван Кабак, кращим голкіпером змагання – студент  Андрій Нечит, кращим нападаючим Гліб Кобець, кращим захисникомРоман Дойнов, а кращим гравцем – студент  Вадим Хіжний. Усім призерам були вручені медалі, грамоти та подарунки. Участь в урочистій церемонії закриття турніру взяли ректор ЗНУ Микола Фролов, директор СК ЗНУ Михайло Протас, заступник директора СК ЗНУ Олександр Петренко, голова Студентської ради ЗНУ Анастасія Долгополова, головний суддя змагань, арбітр національної категорії Юрій Аристенко та майстер спорту СРСР та України Олександр Яценко.
Із привітальними словами до команд-переможців звернувся народний депутат України, ректор ЗНУ Микола Фролов. Він побажав подальших успіхів і перемог учасникам змагань та висловив переконання, що  університет матиме гарне  спортивне майбутнє. Вітаючи учасників змагань, Микола Олександрович відзначив  важливість підтримки спортивних традицій вишу, адже щороку до цих змагань збільшується інтерес молоді, яка прагне здобути спортивні перемоги. «Сьогодні гравці продемонстрували гарні спортивні якості і бажання стати першим, також усі учасники отримали заряд бодрості та енергії для подальших змагань», - зазначив ректор. Він також наголосив, що цей турнір, який став вже традиційним, буде мати  підтримку і надалі. Подякував він і організаторам турніру за високий рівень проведення змагань. До привітань долучились головний суддя змагань, арбітр національної категорії Юрій Аристенко, майстер спорту СРСР та України Олександр Яценко та голова Студентської ради ЗНУ Анастасія Долгополова, які вручили учасникам грамоти, подякували за яскраву гру та побажали успіху у подальших змаганнях.