Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ розповів про результати своєї роботи

Ректор ЗНУ розповів про результати своєї роботи

26.05.2008 10:47

Минулого тижня в Запорізькому національному університеті відбулися збори трудового колективу, на яких ректор ЗНУ, професор Сергій Тимченко розповів про виконання умов колективного договору в 2007 році.

Сергій Михайлович зазначив, що зусилля керівництва університету були спрямовані на підвищення якості освіти та ефективності навчально-виховного процесу, вдосконалення форм і методів навчання, розвиток наукового потенціалу, забезпечення стабільного матеріально-технічного та фінансового становища і, звичайно, збереження та зміцнення науково-педагогічного кадрового потенціалу і забезпечення належного статусу та соціальних гарантій всіх членів трудового колективу ЗНУ.
Велику увагу ректор Запорізького національного приділив результатам наукової роботи професорсько-викладацького складу, аспірантів та студентів. Так, протягом останніх трьох років у ЗНУ захистили 12 докторських та 139 кандидатських дисертацій. За останні 2 роки суттєво активізувалась робота студентського наукового товариства – минулого року було проведено 35 студентських наукових заходів, а з початку 2008 – 20 конференцій, з них конференція з журналістики відбулась за підтримки міжнародного гранту.
За сумлінну, багаторічну працю з розвитку освіти і науки, вагомий особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність у 2007 році відзначені почесними грамотами, державними нагородами та почесними званнями наступні працівники університету: орден «За заслуги ІІІ ступеня» отримав доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри загального і слов’янського мовознавства ЗНУ Віктор Антонович Чабаненко; почесне звання «Заслужений працівник освіти України» - ректор ЗНУ, професор Сергій Михайлович Тимченко; почесне звання «Заслужений юрист України» - декан юридичного факультету ЗНУ, доктор юридичних наук, професор Тетяна Олександрівна Коломоєць; почесні грамоти Міністерства освіти і науки України отримали ще 18 співробітників університету.

Підготувала Олександра Салтан