Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека презентує фотовиставку Олени Бойкої

Наукова бібліотека презентує фотовиставку Олени Бойкої

05.05.2018 10:55 Все Головні новини Наукова бібліотека виставка проект «Відкритого простору бібліотеки Open space library»

Наукова бібліотека ЗНУ продовжує реалізовувати ідею проекту «Відкритого простору бібліотеки. Open space library», який отримав грантову підтримку міжнародної організації British Council в рамках програми «Active citizens».

Нещодавно в арт-просторі наукової бібліотеки відкрилась фотовиставка «Будови квіток при збільшенні під бінокуляром».

Автор робіт – заступник декана біологічного факультету з міжнародної роботи, проектний менеджер, кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри садово-паркового господарства та генетики ЗНУ Олена Бойка.

На фотовиставці всі охочі зможуть побачити особливості будови структурної організації рослин, прослідкувати шляхи їх еволюційного розвитку.

Усі фото було зроблено з використанням USB-мікроскопа, який надає можливість роздивлятися найдрібніші деталі будови квіток та відкриває їхню захопливу красу у незвичному ракурсі.

На фото можна побачити такі відомі всім рослини, як кульбаба, яблуня Недзвецького, горіх волоський, чистотіл, форзиція, грицики звичайні, каштан та інші.

Так, роздивляючись фото кульбаби, розумієш, чому в українській мові ця квітка відома під понад двома десятками синонімів: купава, пустодуй, солдатики, літючки, летючки, бабакуля, падиволос, плішивець...

Наукова бібліотека запрошує всіх хто любить красу на перегляд фотовиставки.

Наукова бібліотека