Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти взяли участь у традиційному балі переможців олімпіад у ліцеї № 99

Студенти взяли участь у традиційному балі переможців олімпіад у ліцеї № 99

Студенти взяли участь у традиційному балі переможців олімпіад у ліцеї № 99
11.05.2018 13:45 Все Головні новини Факультети Журналістики Університет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Нещодавно в Запорізькому багатопрофільному ліцеї № 99 відбувся традиційний Бал переможців і призерів 3 і 4тапів олімпіад та 2 і 3 етапів конкурсу-захисту робіт в Малій академії наук. Цьогорічний бал був присвячений голосу серця, інтуїції та розуму, і мав назву «Багатоголосся успіхів». Привітати учасників заходу завітали представники факультету журналістики ЗНУ.

Концертна програма була доволі насиченою: вальс у виконанні двох сестер Ганни та Лізи Вагіних із їх партнерами, пісні й конкурси для переможців. Також, уже традиційно, під час заходу було поставлено 10 питань директору багатопрофільного ліцею Ользі Василівні Солдатенко. Книгу від неї за краще запитання отримав учень 9-Б класу. До речі, ліцеїстам за їхні успіхи вручали дипломи та сертифікати на купівлю книг, залишаючи вибір за ними, що є нововведенням.

Усього в ЗБЛ № 99 навчається приблизно 1300 учнів, а кожен 4 із них є переможцем в олімпіадах та конкурсі-захисті робіт МАН.

Аби привітати переможців та призерів на захід завітали почесні гості: заступник декана факультету журналістики з виховної роботи, кандидат філологічних наук, доцент кафедри видавничої справи та редагування ЗНУ Наталія Тяпкіна, завідувач організаційно-масового відділу по роботі з талановитою молоддю та МАН Олена Шелегеда, кандидат історичних наук, доцент кафедри новітньої історії України ЗНУ Василь Гвоздик та викладач фізичного факультету, доцент Андрій Андрєєв.

Звертаючись до учнів ліцею, доцент Наталія Тяпкіна наголосила: «Знаєте, сьогодні я провела 3 пари в університеті, потім добиралася громадським транспортом до вас, але тут, серед переможців, моя втома ніби кудись зникла.  І так приємно, працюючи спочатку із учнями над науковими роботами, потім зустрічати їх вже студентами на нашому факультеті».

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2022649191097797

 

Христина Майдук

 

 

Схожі новини