Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники АГЧ здійснюють ремонти та впорядковують студмістечко

Співробітники АГЧ здійснюють ремонти та впорядковують студмістечко

Співробітники АГЧ здійснюють ремонти та впорядковують студмістечко
22.05.2018 11:50 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Університет студмістечко ремонтні роботи впорядкування території

Найбільший обсяг ремонтно-будівельних робіт, що проводиться у ЗНУ співробітниками рембудгрупи АГЧ та представниками підрядних організацій, припадає саме на весняно-літній період. От і цього року адміністрація вишу, зокрема ректор Микола Фролов особисто приділяє першочергову увагу модернізації матеріально-технічної бази. За його словами, вже розпочалася підготовка до нового навчального року територій студмістечка, його будівель, аудиторій, які обладнуються новою мультимедійною апаратурою і мають вчасно бути готовими по завершенню вступної кампанії прийняти потік нових студентів.

Цьогоріч у виші тривають комплексні ремонти у кількох корпусах університету та студентському гуртожитку № 3, а також відбувається благоустрій території біля них. Про ці роботи та плани щодо подальшого вдосконалення зовнішнього вигляду вишу в літній період розповідає головний інженер АГЧ Валентин Моцак.

Саме зараз здійснюється заміна тротуарної плитки між навчальним корпусом № 1 та спортивно-оздоровчим комплексом університету. Паралельно із цим відбувається реконструкція територій між гуртожитком № 4 та комбінатом громадського харчування ЗНУ. Тут вимостили нові сходинки, які розташовані біля будівлі їдальні й ведуть до внутрішнього двора. Поруч сходів вибудували стінку, яка виступає опорою та опоясує кільцем пустир. Улітку сюди планують завезти чорнозем і влаштувати рясну клумбу.

Незабаром розпочнеться й ремонт бокових стін будівлі комбінату громадського харчування ЗНУ, які приведуть до ладу й поштукатурять університетські будівельники.

Улітку продовжаться й ремонтні роботи у студентському гуртожитку № 3: тут планують завершити заміну старого трубопроводу, який постачає гарячу й холодну воду у будівлю, а також каналізаційних труб – на пластикові. Паралельно будуть встановлені нові вентилі, сантехніка.

Наразі буде здійснена заміна зовнішніх трубопроводів каналізації на кількох ділянках – біля навчальних корпусів № 1 та № 4, а також поряд із студентським гуртожитком № 4,

У будівлі навчального корпусу № 1 відбулася реконструкція та переобладнання аудиторії № 61, де відтепер буде облаштована зала для засідань. У цьому році також був обладнаний комп’ютерний клас – аудиторія № 37. Окрім капітального ремонту, тут було встановлено нові меблі та обладнання.

Завершуються ремонти на четвертому поверсі навчального корпусу № 6. Будівельниками здійснили повний комплекс робіт у навчальних аудиторіях, кабінетах, коридорі. Світлі, просторі класи укомплектовані новими меблями тощо. Після завершення цього об’єкта розпочнеться реконструкція п’ятому поверсі будівлі.

Великий обсяг робіт заплановано здійснити й у приміщенні навчальної аудиторії № 214, яку мають перетворити на амфітеатр. Наразі готується технічна документація і незабаром розпочнеться її масштабна реконструкція.

У навчальному корпусі № 5 найближчим часом відбудеться заміна 11 аудиторних вікон на нові металопластикові. Тут також завершено ремонти в кабінетах № 114 та 121 (кафедри економічного факультету), підготовлена для засідань студради юридичного факультету кімната № 209, а також відновлена навчальна аудиторія історичного факультету – № 325. На стадії завершення ремонтні роботи і в аудиторії юридичного факультету – № 206.

Окрім іншого, аби модернізувати та підвищити якість освітнього процесу, у низці аудиторій в різних корпусах ЗНУ останнім часом встановлено мультимедійне обладнання та сигналізація. Відбулися дрібні ремонтні роботи, пов’язані із цим.

Певний обсяг робіт цим літом припадає і на спортивно-оздоровчий комплекс ЗНУ. Тут мають поновити сходинки центрального входу, у фітнес-залі та тренажерному залі починаються роботи із заміни вітражів, наразі готується проект. Також відбудеться частковий ремонт внутрішнього водогону.

А от про благоустрій та привабливий зовнішній вигляд території університетського студмістечка у літній період потурбувалися співробітники, які працюють під керівництвом коменданта студмістечка Армена Мхітаряна. Вони привели до ладу доріжки, газони, упорядкували клумби, насадили квіти та інші рослини. Так, біля навчального корпусу № 2 нещодавно з’явилися 11 ялівців пірамідальних та 5 горизонтальних. На клумбах цього року були висаджені кілька тисяч кущів квітів петунії, чорнобривців, сальвії, целозії, алісума, портулака, гастанії. Облаштовувати паркову зону біля навчального корпусу № 3 також допомагали студенти спеціальності «Лісове і садово-паркове господарство».

Певний комплекс робіт, пов’язаний із початком сезону відпочинку відбувається і на університетських базах. На біостанції-профілакторії на о. Хортиця здійснюється заміна старого металевого зовнішнього трубопроводу на пластиковий. На території студентського спортивно-оздоровчого табору «Славутич» (смт  Кирилівка) розпочинається підготовка до зустрічі відпочивальників. Із цією метою співробітники бази та АГЧ ремонтують, фарбують, білять будиночки, перевіряють робочий стан електромережі та системи водопостачання й водовідведення тощо.

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини