Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В університеті тестують електронну систему наукових публікацій (СИНАП)

В університеті тестують електронну систему наукових публікацій (СИНАП)

В університеті тестують електронну систему наукових публікацій (СИНАП)
05.06.2018 16:27 Все Головні новини Університет науково-дослідна частина наукова діяльність

У Запорізькому національному університеті здійснено черговий важливий крок на шляху до модернізації наукової діяльності вишу, приурочений до Дня науки. На сайті університету в розділі «Наука» за покликанням: http://scientific-rating.znu.edu.ua/ розміщено розроблену під керівництвом начальника науково-дослідної частини Вікторії Меняйло за активного сприяння проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука електронну систему наукових публікацій (СИНАП) ЗНУ.

Висловлюємо подяку за розробку цієї комп’ютерної програми студенту математичного факультету Вадиму Пасічнику та його науковому керівникові, аспіранту Геннадію Добровольському, а також автору логотипу фахівцю Центру культури Антону Осадчуку.

Наразі СИНАП введено у тестову експлуатацію, під час якої аспірантам і докторантам ЗНУ необхідно зареєструватись у системі та до 10 червня 2018 року внести до неї всі свої наукові та науково-методичні публікації. Інструкція користувача знаходиться за покликанням: http://phd.znu.edu.ua/page/img/--nstruktsiya.pdf?v=1526497251.

Після тестування Систему буде запропоновано до заповнення викладачам з метою внесення власних публікацій, починаючи з 2018 року.

Розроблена Система наукових публікацій СИНАП дозволяє не лише здійснювати облік та формувати перелік  публікацій, але й здійснювати їх пошук за категорією, роком, кафедрою, факультетом, наукометричною базою даних тощо.

Сподіваємось, що даний електронний ресурс забезпечить більш ефективну систематизацію та моніторинг результатів наукової діяльності Запорізького національного університету у руслі сучасних акредитаційних вимог та необхідності належного забезпечення якості освіти та науки, а також підтвердження статусу національного закладу вищої освіти.

 

 

 

Схожі новини