Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Поспішайте зареєструватися на ЗНО до магістратури

Поспішайте зареєструватися на ЗНО до магістратури

Поспішайте зареєструватися на ЗНО до магістратури
22.05.2018 15:30 Все Головні новини Вступ до магістратури технологія ЗНО

Триває реєстрація тих абітурієнтів, які цього року вступатимуть до магістратури за технологією ЗНО. Це стосується вступників на спеціальності галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування» та «Міжнародні відносини».

Реєстрація вступників для складання ЄФВВ та ЄВІ триватиме до 18-ї год. 5 червня. Для реєстрації необхідно звернутись до приймальної комісії одного із закладів вищої освіти, в якому вступник має намір взяти участь у конкурсному відборі. Результатом реєстрації є отримання екзаменаційного листка.

Охочі взяти участь у відборі на навчання за спеціальністю «Право» та/або «Міжнародне право» та одночасно за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» мають подавати документи до приймальної комісії вишу, який у 2018 році здійснює набір за спеціальностями «Право» або «Міжнародне право».

Є також певні особливості для тих абітурієнтів, які вступатимуть за перехресним вступом – тобто змінюватимуть спеціальність при переході на магістра. Таким вступникам для того, щоб бути допущеним до ЄВІ чи ЄФВВ, треба пройти додаткове фахове випробування, яке проводить виш. Воно відбуватиметься між 14 та 31 травня.

Повну версію прес-конференції з відповідної теми можна переглянути тут:

https://www.youtube.com/watch?v=y1VW8ZdXY8c

Додаткова інформація:

https://bit.ly/2LiEGmr

На вступників ЗНУ чекають з ПН по ПТ з 9.00 до 17.00 у 38 ауд. навчального корпусу №1. Крім того, вступники мають нагоду завітати й у суботу, а саме 26 травня і 2 червня із 9.00 до 14.00. Але нагадуємо, що 28 травня – офіційний вихідний в країні.

Зазначимо, що на сьогодні вже встигли зареєструватися майже 300 осіб.

Уже 23 травня проходитиме перше вступне випробування (перехресний вступ). Початок о 9 годині, навчальний корпус №6, 308 аудиторія.

 

Схожі новини