Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Близько 130 абітурієнтів взяли участь у ЗНО з іноземної мови

Близько 130 абітурієнтів взяли участь у ЗНО з іноземної мови

Близько 130 абітурієнтів взяли участь у ЗНО з іноземної мови
01.06.2018 15:33 Все Головні новини Університет зовнішнє незалежне оцінювання вступна кампанія-2018

Першого червня в ЗНУ відбулося зовнішнє незалежне оцінювання знань абітурієнтів з іноземної мови (англійської). Перевірити свої знання з цього предмету до Запорізького національного університету завітали майбутні вступники як з міста, так і з області. Цього разу участь у ЗНО взяли 124 особи.

Нагадаємо, що цього року зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови велося в оновленому форматі. Крім звичайних завдань, на його учасників очікувало аудіювання, яке має показати наскільки вільно й правильно вступники сприймають прослуханий текст іноземною мовою.

Задля того, аби ЗНО пройшло на найвищому організаційному рівні, відповідальна за пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання Юлія Паскевська провела напередодні додатковий інструктаж для інспекторів і старших інспекторів. Під час зібрання йшлося про використання під час нього технічних засобів для відтворення тексту.

Цього разу було задіяно 10 навчальних аудиторій і до 50 співробітників, які забезпечували проведення оцінювання знань абітурієнтів. Варто відзначити, що, за словами Юлії Анатоліївни, увесь персонал пункту спрацював чітко й злагоджено, з дотриманням усіх вимог до процедури проведення відповідного ЗНО.

Цю думку підтвердила й уповноважена особа Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Ілона Величко.

Також представник пункту відзначили зацікавленість і вмотивованість учасників тестування, які прагли якнайпродуктивніше скористатися 2,5 годинами, що були в їхньому розпорядженні. Адже саме сертифікат із ЗНО з іноземної мови обов’язковий для вступу в заклади вищої освіти на багато престижних спеціальностей.

Нагадаємо, що наступне зовнішнє незалежне оцінювання – з історії України – відбудеться на базі ЗНУ 6 червня.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2046167462079303

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини