Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам підготовчих курсів ЗНУ вручили свідоцтва

Випускникам підготовчих курсів ЗНУ вручили свідоцтва

Випускникам підготовчих курсів ЗНУ вручили свідоцтва
04.06.2018 13:51 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Підготовчі курси Свідоцтва

В останній день весни у ЗНУ відбулося урочисте вручення свідоцтв про закінчення підготовчих курсів, які тривали майже дев’ять місяців. У залі навчального корпусу № 2 випускників і їхніх батьків радо вітали фахівці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування – керівник Юлія Паскевська та фахівець відділу Олена Алмханна, а також викладачі, які працювали із слухачами, - Марина Томченко і Тетяна Іванець.

Близько 150 документів, які засвідчують готовність майбутніх абітурієнтів до складання вступних випробувань, отримали цього дня слухачі, що проходили підготовку з різних спеціальностей. Учасниками підготовчих курсів цього року традиційно були старшокласники та випускники освітніх закладів І-ІІ рівня акредитації із Запоріжжя та Запорізької області. Також майже 50 осіб, які вже працюють, проходили заочну підготовку.

Переважна кількість слухачів, які навчалися на підготовчих курсах, вивчали та наприкінці курсу складали тестування з трьох предметів відповідно до обраних ними спеціальностей. Варто відзначити, що близько десятка осіб, які здійснювали підготовку для вступу на природничо-математичні спеціальності і які успішно склали підсумкову атестацію, згідно із Правилами прийому до ЗНУ, отримають від 7 до 9 додаткових балів. 

 

Схожі новини