Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету ініціювали флешмоб на підтримку абітурієнтів

Представники юридичного факультету ініціювали флешмоб на підтримку абітурієнтів

04.06.2018 14:50 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет ЗНО флешмоб на підтримку абітурієнтів

Зараз – дуже відповідальний і важливий етап у житті всіх абітурієнтів, які планують вступити до закладів вищої освіти. У розпалі – основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання для тих, хто вступатиме на перший курс бакалаврату. А попереду – ЗНО для тих, хто вже закінчив бакалаврат і прагне стати слухачем магістратури. Міністерство освіти і науки України, а також провідні вітчизняні виші ініціювали флешмоб на підтримку вступників: «Бажаємо успішного складання ЗНО!». Запорізький національний університет не залишився осторонь від цієї актуальної соціальної акції. Ініціатива приєднатися до флешмобу належала представникам юридичного факультету.

Як зазначають завідувач кафедри цивільного права та процесу, професор Дмитро Єрмоленко та заступник декана юридичного факультету з виховної роботи, старший викладач цієї ж кафедри Кирило Алімов, «юрфак ЗНУ вважає, що наш університет має підтримати цей флешмоб та побажати успіхів випускникам шкіл і бакалаврату. Адже на сьогодні вони мають здійснити важливий крок – не лише обрати виш, але й підтвердити свій рівень знань, достатній для вступу на омріяну спеціальність. Таким чином керівництво, викладачі та студенти Запорізького національного університету запевняють вступників: ми завжди ладні підтримати їх і будемо раді незабаром побачити нинішніх абітурієнтів серед студентства вишу».

На сьогодні до флешмобу долучилися представники ректорату ЗНУ: ректор Микола Фролов, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, проректор з адміністративно-господарської роботи Сергій Кушнір, а також – директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова, керівник навчального відділу Людмила Нестеренко, викладачі і студенти юридичного факультету та інші.

За словами декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць, допомога абітурієнтам у підготовці до успішного складання ЗНО, зокрема моральна підтримка вступників – серед пріоритетів як Запорізького національного університету загалом, так і юридичного факультету зокрема. «До цієї акції вже приєдналися багато провідних українських вишів, які готують правників нової формації, зокрема Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого тощо. Звісно, що й юридичний факультет ЗНУ охоче приєднався до цього флешмобу. На сьогодні у ньому вже взяли участь представники керівництва університету й юридичного факультету, очільники структурних підрозділів вишу тощо. А у наших найближчих планах – розшири аудиторію учасників акції. Так, ми прагнемо, аби до флешмобу приєднаються не лише науковці, але й студенти факультету, зокрема представники молодших курсів, які самі нещодавно складали ЗНО, роботодавці, які активно співпрацюють із факультетом і зацікавлені, аби до вишу вступали найкращі абітурієнти, та інші. Певна, що ця акція стане справді масовою у ЗНУ».

Фотогалерея:

Таміла Тарасенко