Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у Всеукраїнському забігу "Зелена миля"

Студенти ЗНУ взяли участь у Всеукраїнському забігу "Зелена миля"

Студенти ЗНУ взяли участь у Всеукраїнському забігу "Зелена миля"
04.06.2018 14:56 Все Головні новини Студентський забіг Зелена миля

1 червня студенти ЗНУ долучились до Всеукраїнського легкоатлетичного забігу «Зелена миля», який стартував в усіх містах України, в тому числі і в Запоріжжі. Захід проходив за ініціативи Міністерства освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою України та Національним олімпійським комітетом України, а до участі були запрошені студенти різних вищих навчальних закладів. Загалом, приєднатися до забігу могли всі охочі.

За інформацією Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, у Запоріжжі учасники «Зеленої милі» зібралися на стадіоні «Локомотив», Класичного приватного університету. Аби пробігти 1609 метрів, а саме стільки складає миля, зібралися студенти не тільки  Запорізького національного університету, але і Класичного приватного університету, Запорізького національного технічного університету, а також коледжів – металургійного, електротехнічного, гідроенергетичного, гуманітарного коледжу ЗНТУ та Економіко-правничого коледжу ЗНУ.
Бадьорий настрій та азарт молоді заохотили багатьох відвідувачів стадіону долучитися до забігу – разом зі студентами «Зелену» милю подолали навіть діти і люди похилого віку.