Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету взяли участь в обговорення особливостей публічних закупівель та системи Prozorro

Представники юридичного факультету взяли участь в обговорення особливостей публічних закупівель та системи Prozorro

Представники юридичного факультету взяли участь в обговорення особливостей публічних закупівель та системи Prozorro
06.06.2018 09:08 Все Головні новини Факультети Юридичний юридичний факультет обговорення публічних закупівель Ліга студентів Асоціації правників України

Днями відділення Асоціації правників України в Запорізькій області на базі юридичного факультету ЗНУ провело обговорення особливостей публічних закупівель та системи Prozorro. У заході взяли участь представники Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України – студенти Запорізького національного університету.

Розпочав захід представник інформаційного ресурсу «Наші гроші. Запоріжжя» Олег Шемчук, який розповів про діяльність ресурсу у сфері висвітлення закупівель на порталі Prozorro. Далі особливості укладання договорів за результатами публічної закупівлі та внесення змін до них розкрив юрист ЮК «Олешко & Скрипка» Микита Жуков.

Начальник відділу контролю у галузі закупівель Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області Дмитро Синчило, своєю чергою, ознайомив присутніх із повноваженнями Державної аудиторської служби України у галузі публічних закупівель та випадками притягнення замовника до відповідальності.

Про нюанси визначення дискримінаційних умов розповіла депутат Запорізької міської ради, підприємець, адвокат Катерина Константинова. Також пані Катерина висвітлила інші способи оскарження публічних закупівель.

Після завершення обговорення тренер із публічних закупівель, засновник ТОВ «БІЗНЕС КОНСАЛТ ГРУП» Кирило Нішенко розповів про особливості підготовки суб’єктів до участі в публічних закупівлях, що викликало жвавий інтерес та обговорення серед присутніх.

 

Юлія Носаль,

студентка юридичного факультету

голова Запорізького осередку Ліги студентів АПУ 

 

Схожі новини