Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики організували важливу соціальну акцію

Студенти факультету журналістики організували важливу соціальну акцію

Студенти факультету журналістики організували важливу соціальну акцію
06.06.2018 09:57 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики соціальна акція волонтерство

Студентки 2 курсу факультету журналістики спеціальності «реклама та зв'язки з громадськістю» Анна Лось і Дар'я Бєлова започаткували важливу соціальну акцію. Вони створили та реалізували проект профілактики самогубства "Живи!".

Метою їхнього проекту стало проведення профілактики самогубства серед підлітків 14-19 років. Учасники проекту прагнуть допомогти підлітками та іншим категоріям людей, які знаходяться в зоні ризику, розібратися з тимчасовими труднощами. Крім того, організатори мають на меті проведення зустрічей разом з психологом та людьми, які можуть знаходяться у зоні ризику.

За статистикою, підлітки – це та категорія людей, які в складний період життя, можуть робити необмірковані вчинки. І саме через це студентки факультету журналістки вирішили допомагати молодим людям долати їхні проблеми разом.

Після обговорень, підготовок всіх матеріалів, дівчата налагодили зв'язок із благодійним фондом «Ти не один». Благодійний фонд допоміг їм у реалізації планів. Зокрема його представники організували роботу кваліфікаційного психолога. Саме туди можуть звернути всі, хто потребує підтримки і допомоги..

Згодом в Анни Лось і Дар'ї Бєлової виникла ідея створити клуб для підлітків, який передбачає не формальні зустрічі, спілкування, кава-брейки, пікніки на свіжому повітрі, ігри, як настільні, так і активні. Участь у цих заходах допомагає молодим людям реалізувати наміри, розвинути здібності. Дехто з учасників клубу зізнався, що участь у заходах підтримала його у важкий період життя.

У планах студенток – подальший розвиток соціальної ініціативи, яка знаходить підтримку і на їхньому факультеті.

 

Схожі новини