Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ презентували міжнародну програму сертифікації знання англійської мови

У ЗНУ презентували міжнародну програму сертифікації знання англійської мови

13.06.2008 13:25


У Запорізькому національному великого значення надають заохоченню студентів до вивчення іноземних мов на професійному рівні. Саме тому в університеті велику цікавість викликала презентація Міжнародної системи сертифікації знання англійської мови «Anglia», дипломи якої визнаються у 60 вищих навчальних закладах Європи та Америки.

У рамках цього заходу до нашого ВНЗ завітали генеральний директор Національного центру «Європрогрес» (Греція), на базі якого здійснюється сертифікація, Нулас Ніколаус та директор екзаменаційного центру «Anglia» Ліан Науміду. Метою їхнього візиту стало ознайомлення наших студентів із умовами проходження тестування з англійської мови та інформатики. Під час презентації гості університету розповіли про особливості проходження он-лайн тестування на здобуття диплому Центру. Цей документ засвідчує володіння англійською мовою на одному із чотирьох професійних рівнів. Завдяки особливостям Інтернет-програми викладачі центру зможуть оцінити не лише знання граматики, але й словниковий запас та навіть вимову учасників тестування. Система сертифікації «Anglia» ще мало відома в Україні, але користується чималою популярністю в країнах Європи.
Як зазначив проректор ЗНУ із наукової діяльності, професор Віктор Грищак, програма сертифікації знання англійської мови «Anglia» зацікавила керівництво нашого ВНЗ. У планах університету – її запровадження на базі Центру вивчення іноземних мов ЗНУ вже наступного навчального року. Диплом «Європрогресу» сприятиме підвищенню мобільності студентів та університетських співробітників – адже його наявність забезпечить престижну роботу в багатьох країнах Європи, а також – відсутність спеціального мовного іспиту під час вступу до іноземних вищих навчальних закладах.

Таміла ТАРАСЕНКО