Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ оголошує набір до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

ЗНУ оголошує набір до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

ЗНУ оголошує набір до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»
12.06.2018 11:56 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління магістратура вступна кампанія-2018

Цього року набір на спеціальність «Публічне управління та адміністрування» проходить у рамках відзначення 100-річчя державної служби України та 10-ліття заснування відповідної магістратури у ЗНУ. Вступна компанія до магістратури проходить відповідно до норм чинного законодавства, зокрема Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. № 789.

Ліцензований обсяг прийому в магістратуру – 15 осіб очної форми навчання (контракт) та 45 осіб заочної. Вартість навчання на денному відділенні – 5345 грн. грн. за один семестр. На заочній формі заплановано отримання до 45 бюджетних місць. Строк навчання на денному відділенні – 18 місяців (3 семестри), на заочному – 30 місяців (5 семестрів).

На навчання на заочному відділенні за державним замовленням приймаються державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, які здобули ступінь вищої освіти магістра (спеціаліста) або бакалавра, працюють в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік, не досягли на момент подання документів 45 років.

До заяви про вступ додаються: 4 кольорові фотокартки розміром 3 x 4 см; копія диплома про вищу освіту (бакалавра, спеціаліста, магістра з будь-якого напряму та спеціальності), а також додатка до нього; копія трудової книжки; копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код); копія паспорта громадянина України; копія військового квитка (для військовозобов’язаних). Усі копії засвідчуються в установленому порядку відбірковою комісією ЗНУ.

Конкурсний відбір осіб на навчання здійснюватиметься за результатами вступних випробувань: «Іноземна мова» (26 липня), «Основи держави і права» (27 липня), «Основи економіки» (30 липня), співбесіда з питань, що стосуються державного управління (31 липня). Лінк на сторінку Приймальної комісії ЗНУ : https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/.

Прийом документів проводиться до 20 липня 2018 року за адресою: м. Запоріжжя, вул. Дніпровська, 33А (IV корпус), каб. 315.

Більше актуальної інформації можна дізнатися за телефонами: (061) 228-75-73; 050-010-55-34; 066-606-54-79.

 

Факультет соціології та управління ЗНУ

 

Схожі новини