Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Проектний менеджер наукової бібліотеки ЗНУ взяла участь у тренінгу з написання заявок на гранти «Креативної Європи»

Проектний менеджер наукової бібліотеки ЗНУ взяла участь у тренінгу з написання заявок на гранти «Креативної Європи»

Проектний менеджер наукової бібліотеки ЗНУ взяла участь у тренінгу з написання заявок на гранти «Креативної Європи»
13.06.2018 16:08 Все Головні новини Наукова бібліотека проектна діяльність тренінг

11 червня проектний менеджер наукової бібліотеки Оксана Агоян взяла участь у тренінгу з написання заявок на програму «Креативна Європа». Захід організований програмою Culture Bridges, яка фінансується Європейським Союзом у рамках впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу.

Наукова бібліотека ЗНУ вже має досвід співпраці з Британською Радою – восени був отриманий міні-грант на Проект «Відкритий простір бібліотеки. Open space Library».

Тренер із написання проектів Клімен Крістофору поділилася досвідом розробки програм, у яких взяли участь більше 300 осіб та організацій. Клімен також консультує європейські платформи щодо підтримки та адвокації культури та мистецтва як важливої частини суспільного життя. Була представлена програма Culture Bridges – розвиток українського культурного сектору, яка має на меті налагодження ефективних зв’язків між митцями, культурними операторами та інституціями в Україні і ЄС.

Виступ був живим та мотивуючим: багато теоретичного матеріалу і практичні вправи. Протягом тренінгу учасники працювали в команді, використовували ігрові форми. На думку Оксани Агонян, знання й навички, набуті під час тренінгу, знадобляться для подальшої роботи з написання проектів, спрямованих на модернізацію університетської бібліотеки.

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини